Korg Pa588 - korgpa.sk 2024

Site language
Jazyk stránky
Prejsť na obsah

Korg Pa588KORG Pa 588


KORG PA588 - DIGITÁLNE PIANO S Aranžéom Korg Pa

Pa588, 88-ti klávesový nástroj, ktorý má pribalené potešenie. Pri hraní využite bohatý klavírnu zvuk, súčasne s doprovodom profesionálnej kapely. Obohaťte svoje klavírnu predstavenie plne realizovaným a muzikálnym aranžmá. Pre hudobníkov, skladateľov, umelcov aj zabávačov je interaktívny Pa588 perfektným hudobným partnerom. Naša RX (Real eXperience) technológia prináša neporovnateľný zvuk digitálneho piana.

Hlavné vlastnosti
- Skutočný klavírnu zvuk a aranžérske vlastnosti profi kvality v štýlovom prevedení.
- Viacvrstvové, stereo akustické piano svetovej triedy, presne nasamplované z koncertného krídla (vrátane rezonancie strún a šumu damper pedálu), 880 ďalších vlastných zvukov a 56 bicích sád.
- TouchView displej umožňuje pracovať s Pa588 jednoducho na dotykovom displeji. Prepnutím z režimu "Expert" na "Easy" sa zjednoduší zobrazenie a zväčší sa ikony.
- Vlastnosť "Play Piano" umožňuje rýchle prepnutie na hru na piano stlačením tlačidla.
- 88-ti klávesová, Real Weighted Hammer Action 3 (RH3) klaviatúra ponúka reálny pocit hry na piano.
- Viac ako 320 sofistikovaných "štýlov", vytvorených najlepšími aranžérmi sveta.
- Backing sekvencer nahráva každý nástroj štýlu na oddelenú stopu v jednom priechodu, takže je ľahké nahrať svoju hru na piano, so sprievodom bohatého aranžmán.
- Crossfader umožňuje prechod medzi songy pri prehrávaní, vďaka XDS double sekvenceru, v štýle DJ.
- Režim "Guitar" priraďuje výšky gitarových strún klávesám, pričom umožňuje naprosto realistickú hru trsátka aj patterny vybrnkávanie.
- Reproduktory s Bass-reflexom vysokej kvality dávajú zvuk so špičkovým priestorom a jasom. Pa588 je pripravený pre ohromujúci predstavenia, len co ho zapnete.
- Stojan pre klávesy, damper pedál a hudobné rack sú priložené.

Pa588 ponúka zvuky piana,
ktoré sú dôkladne nasamplované vo viacerých úrovniach dynamiky, z jedného z najlepších svetových krídel, zachováva nuance a presnú definíciu, pričom pridáva ornamentaci šumu kladiviek a sympathetickou rezonanciu strún pri akcii damper pedálu. Delikátna tóny pianissima bohato rozvádzajú hudobné výrazové prostriedky hráčov. Damper pedál, ktorý je úplne nepostrádateľný pre vážnu hru na piano, tiež podporuje funkciu half-pedála (dostupnú iba u zvuku Grand Piano RX), umožňuje zvýrazniť všetky nuance vašej hry. Vďaka technológii EDS (Enhanced Definition Synthesis), ktorá sa iu hudobné pracovné stanice Korg M3, Pa588 prináša viac ako 880 ďalších, realistických zvukov profesionálnej kvality. Tieto zvuky zahŕňajú širokú paletu výrazových nástrojov, vrátane saxofónu, sláčikov, basy a mnohých ďalších, čo dáva široký rozsah možností výrazu. Profesionálny zvuky, báječné sprievodné patterny, štýlový dizajn, kombinácia týchto prvkov umožňuje vášmu hranie vyjadriť bohatú hĺbku a zvukové detaily koncertného piána, so sprievodom kapely - s využitím Korg "Real eXperience".

Klaviatúra Real Weighted Hammer Action 3
ponúka pocit hry na reálnej krídlo
Patentovaná Real Weighted Hammer Action 3 (RH3) klaviatúra Korg bola vyvinutá na základe vyčerpávajúceho výskumu akcie koncertného krídla a je uspôsobená tak, aby umožňovali prirodzený výraz. Hmotnosť kladiviek sa mení v štyroch stupňoch, od spodných do vyšších registrov, takže rekonštruuje spôsob, kedy je akcia klávesov ťažšie v spodných tónoch a ľahšia smerom nahor.

Dotykový display:
Pa588 je vybavený veľkým dotykovým, TouchView displejom. Ak ste začiatočník, alebo hráte naživo, môžete využiť režim "Easy" sa zjednodušeným zobrazením, prehľadom a ľahkým ovládaním.
Bez ohľadu na obrazovku, na ktoré ste alebo zvuk, ktorým hráte, môžete kedykoľvek použiť tlačidlo "Play Piano" a vrátiť sa k hlavnému zvuku Piano a začať hrať.

Štýly:
ponúka sofistikované patterny s doprovodom vašej hry na piano
Pa588 obsahuje viac ako 320 veľmi podrobných a komplexných "štýlov", vytvorených profesionálnymi umelcami z celého sveta. Každý štýl je kompletným hudobným prostredím, ktoré ponúka úvody, prechody, pauzy, závery a variácie. Engine Štýlov sleduje časovanie, zmeny akordov a sólový hlas, keď vytvára automaticky zložité hudobné doprovody, bez toho aby ste museli čokoľvek programovať vopred. Môžete si vybrať štýly zo širokej škály, ako je jazz, latin, country, pop, rock, techno a ďalších, a využiť úvody, závery, prechody a variácie, rôzne druhy doprovodov, takže vaša hra je plnohodnotným songom.

Režim "Guitar" pre realistickú hru na gitaru
Pa588 ponúka režim Guitar, ktorý automaticky prevedie vašu hru na harmóniu a dáta akordov, vyhradených gitare. Pri vytváraní užívateľského štýle jednoducho vyberte akord, zadajte polohu kapodastru a potom už na klávesoch vstúpite do výhradných patternov, typických pre gitaru, ako je trsadlo a vybrnkávanie. "RX technológia" reprodukuje jemné nuansy, napríklad zvuk skĺznutiu prsta po strune pri zmene akordu a charakteristický zvuk úderu na podvaly gitary, takže vaša hra vzrastie o realistický pocit pri hraní a nahrávaní gitarových zvukov.

Sekvencer:
nahráva viac nástrojov štýlu v jednom prechode
Pa588 obsahuje 16-ti stopý sekvencer, s pamäťou na 55,000 not. Okrem bežných spôsobov nahrávania, kedy ručne nahrávate party jeden po druhom, môžete tiež využiť funkciu Backing sekvencer a nahrať každý nástroj z generovaného sprievodu štýlu v reálnom čase, v jednom priechodu. Takto vytvoríte song veľmi rýchlo, s využitím obľúbených štýlov. Môžete tiež ľahko vstúpiť do krokového režimu akordov a vytvoriť celé aranžmá, aby ste zahrali jediný tón. Pri prehrávaní môže XDS dual sekvencer prehrávať jeden súbor sekvencie a pritom naťahovať iný. Pomocou DJ crossfaderu môžete bez strát prechádzať medzi nimi a riadiť non-stop zábavu.

Reproduktory:
Vo výbave sú dva 10 cm reproduktory; akonáhle zapnete Pa588, sú pripravené na hranie. Reproduktory majú systém Bass Reflex, ktorý verne reprodukuje bohatý zvuk piana.

Funkcie:
- Funkcia STS (Single Touch Settings): Prepína zvuk každej klávesové stopy na jediný dotyk.
Môžete uložiť až štyri obľúbené zvuky pre každý štýl. Napr. toho využijete k ľahkému prepínanie medzi zvuky melódie A, B a prechodu, atď, pre každý song inak, kým hrá. Pa588 tiež umožňuje uložiť zvuk pre každú klávesovú stopu ako "performanciu" do jednej zo 256 interných pamätí. Môžete tiež nechať vhodný "štýl" zvoliť automaticky, vyvolaním "performance".
- Songbook: dáta MIDI a štýlu môžete organizovať podľa žánru, názvu a mena umelca. Napr. môžete využiť Song Book na rýchle vyhľadanie údajov požadovaného songu podľa mena umelca a potom vyvolať jediným dotykom midi súbor alebo štýl, STS, efekty a všetky ostatné nastavenia, zadané pre tento song. To je nielen skvelá vlastnosť pre živé hranie, ale tiež to umožňuje využívať Pa588 ku komponovaniu alebo aranžovania, ako piano s výkonnou hudobné databázou.
- Efekty pre obohatenie zvuku: Zvuky Pa588 profesionálnej kvality možno ďalej obohatiť širokú voľbou efektov; čímkoľvek od delay a reverbu, až po Exciter, parametrický EQ, modeling komb, apod
- Audio IN / OUT jacky: Audio OUT jacky umožňujú hrať zvuky Pa588 cez externý zosilňovač a audio IN jacky umožňujú prehrávať zvuk z CD prehrávača alebo iného audio zdroja cez reproduktory Pa588, spolu s vlastnými zvuky nástroja.
- MIDI konektory: MIDI konektory umožňujú využiť tento komunikačný štandard na prenos dát hry medzi hudobnými nástrojmi a počítačmi.
- USB konektor: USB konektor umožňuje spojenie káblom do počítača a zálohovanie nahratých dát hry alebo vysielanie a prijímanie MIDI dát.
- Ukladanie dát: Svoje dáta môžete uložiť na SD kartu alebo na MultiMedia kartu (MMC).
- Jack slúchadiel: Slúchadlový jack umožňuje hrať bez toho, aby šiel akýkoľvek zvuk z reproduktorov.
Technické dáta:
Klaviatúra: 88-klávesov Real Weighted Hammer Action 3 (RH3).
Zvukový generátor: Stereo multisampling - RX (Real eXperience) technológie.
Polyfónia: 80 hlasov, 80 oscilátorov.
Efekty: 4 master efekty, 124 algoritmov, finálna semi-parametrický 3-band EQ.
Zvuky - Bicie sady: 882 presetov zvukov (vrátane 256 zvukov, kompatibilných so zvukovou mapou GM2) + 56 bicích sád (vččetně 9 bicích sád, kompatibilných so zvukovou mapou GM2), 128 užívateľských zvukov + 64 bicích sád.
Stopy v reálnom čase: 4 stopy klávesov (Upper1/2/3, Lower), 4 stopy padov, 256 performancií v reálnom čase.
Štýly: Viac ako 320 pripravených (maximálne 512), až 64 užívateľských. Každý štýl môže obsahovať až 8 stôp, 4 nastavenia na dotyk, 4 nastavenia padov a 1 štýl performance.
Prehrávanie Song: Až 40 stôp pre prehrávanie (vrátane stôp v reálnom čase), XDS Crossfade dual sekvencer prehrávač, texty (podpora najbežnejších formátov), práca so značkami, funkcia jukebox, priame prehrávanie SMF (formáty 0 a 1).
Sekvencer: 16-stopý, multitimbrální, maximálne 55,000 not, štandardný MIDI súbor formátu (0 alebo 1), plná editácia, funkcia backing sekvencer (rýchle nahrávanie), funkcia krokového backing sekvenceru, kroková editácia.
Funkcia Song Book: uloženie, vyvolanie a vyhľadávanie tak štýlov, tak štandardných MIDI súborov, plus všetkých nastavení pre hru.
Ovládanie vstupov: Damper pedál, priraditeľný pedál / spínač.
Výstupy: L / Mono, R, slúchadlá.
Vstupy: L / Mono, R.
MIDI: IN, OUT.
USB: Zapojenie 1 zariadenia (1.1 plná rýchlosť).
Ukladanie dát: Podpora SD alebo MultiMedia karty (MMC).
Displej: 320 x 240 pixelov, TouchView grafický dotykový displej (jednofarebný).
Zosilňovač: 2 x 15 W.
Reproduktory: 10 cm x 2 dvojpásmové s bass-reflexom.
Napájanie - spotreba: DC12V, 15W
Rozmery: 1 437 (Š) x 431 (H) x 161 (V) mm (iba nástroj; bez stojančeku na noty)
Hmotnosť: 25kg,
Pribalené: Napájací kábel, stojan na noty, stojan na klávesy, damper pedál, Accessory CD-ROM.

Pa588 Voliteľné príslušenstvo:

-EXP2: Expression-Volume Pedál
-XVP10: Profesionálny Expression-Volume Pedál
-PS-1: Nožný spínač


Korg Pa588 inštalácie na stiahnutie

Korg Pa588

Inštalačné súbory pre Korg Pa588


Korg Pa588
operačný systém

verzia: 1.03

veľkosť: 6,7 MB

uložiť:
na SD kartu


Korg Pa588
operačný systém

verzia: 1.00

veľkosť: 4,8 MB

uložiť:
do PC


Korg Pa588
Hudobné údaje
(resources data)

verzia: 1.00

veľkosť: 6,7 MB

uložiť:
do PC


USB + MIDI driver

verzia:1.14

veľkosť:7,26 MB

uložiť:

do PC

Korg Pa588
(v pôvodnom znení v Angl.)

verzia: PDF

veľkosť:1.0

uložiť:


Korg Pa588
Music instruments - SONAR

verzia: 1.00

veľkosť: 0,3 MB

uložiť:

do PC


Created 2008-2024
www.korgpa.sk
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah