Korg Pa800 - korgpa.sk 2024

Site language
Jazyk stránky
Prejsť na obsah

Korg Pa800Korg Pa 800 Professional Arranger
Nový Operačný systém zahŕňa dôležité Nové vlastnosti rozšírenie, žako sú neobyčajné funkcie DNC (definované Nuance Control), skóre Viewer, výkonný vyhľadávač Search - mnohé ĎALŠIE.

• DNC Defined Nuance Control

je výrazným pokrokom v generovaní zvuku a ovládaní počas hry. Priradením speciálnej artikulácie, šumov  a pridanie fyzickému kontroleru alebo hranému štýlu, môžu tak vaše zvuky znieť oveľa viac realistickejšie.
Hrou legáto môžete vyvolať rôzne zvuky, použitím aftertouch alebo joystickom vyvolat napr. zvuk nádychu. Alebo nechajte Pa automaticky prechádzať medzi ľahko odlišnými samplami a svojmu hraniu pridávajte timbrálne variácie.

• Score Viewer

Score Viewer
1 prehrávač a názov skladby
2 tempo
3 zobrazenie notovej osnovy
4 zobrazenie zvýšenia alebo zníženia nôt
5 zobrazenie akordov
6 zobrazenie kurzoru
7 zobrazenie nôt
8 zobrazovanie textu
9 tlačidlo pre zapnutie alebo vypnutie zobrazovania textu
10 tlačidlo pre zapnutie alebo vypnutie zobrazovania akordov
11 tlačidlo pre zapnutie alebo vypnutie zobrazovania nôt
12 zobrazenie basov alebo výšok
13 zapnúť alebo vypnúť zvolenú midi stopu
14 zobrazenie stopy skladby


zobrazuje vedúcu midi stopu (alebo inú) pekne a prehľadne,  v notovom zápise, s notami alebo s akordami, súčasne s textom a s akordovými skratkami.
Mená akordov môžu byť v jazykoch (anglicky alebo taliansky). Pre učiteľov hudby  je tu aj funkcia pre zobrazovanie názvu noty.
Score Viewer tak automaticky adaptuje notový zápis do tóniny a kľúča stopy, s automatickým zoskupením  v grafickom zápise nôt (napr. osem), pauz a ukončením taktov. Trioly a dôrazy sú zisťované automaticky. Sofistikovaný algoritmus interpretácie vyčistí notový zápis, takže je ľahko čitateľný aj pri nahratí bez kvantizácie.

Vyhľadávanie:
Funkcia vyhľadávania skvele pomáha editovať a robiť archiváciu zbierky songov alebo samplov na harddisku. Flexibilné funkcie vyhľadávania Umi prechádzať disky Ci jednotlivé adresáre hľadať súbory, ktorých mená obsahujú zadaný textový reťazec.


Klaviatúra:
Nový algoritmus polyfónia vylepšuje celkovú úroveň sofistikovaným ovládaním v reálnom prípade, ktorý už zahŕňa aj psycho-akustické TCP. Skratky akordov sú teraz ľahšie čitateľné, diky nasledujúcemu štandardu "štandardizovanú Chord Symbol notácie (jednotný systém pre hudobné profesie)," navrhnutému sv C. Roemer C. Brandt. Az Štyri Preset čtvrttónových stupníc môžete uložiť do Pamäte kedykoľvek vyvolať tlačidlami Na obrazovke. MP3 audio výstup môžete Poslať do sub-výstupov miešať oddelene. Damper aj priraditeľný pedál môžete Podrobné kalibrovať kvôli lepšej odozve. Hlavné bola pridaná sada deviatich tiahel Pa800, Na stránke oj.


Vylepšenia nástroja a softwarové vybavenie je úplne zadarmo !
OS 2.1 ponúka najlepšie možnosti novinky u OS, od Doby uvedenia Pa2X/Pa800 Na trh. V priebehu rokov SE Rada Pa Stava keyboard, ktorý volí bezpočet profesionálnych muzikantov Na celom svete, tí volia Len pre najlepšie. Korg kedysi sľúbil, že v ďalších modeloch prinesie Vyšší výkon skvele Nové vlastnosti pre Pa2X / Pa800, au OS 2.1 prispieva k splneniu tohto sľubu.
V tomto zmysle OS 2.1 prináša zhotoviť RX technológií, who dodáva najrealistickejší hudobný výrazový materiál pre hráčov aj poslucháčov. DNC - Definované Nuance Control - povznáša RX technológií na úplne novú úroveň využitia v reálnom svete: coz si Profesionálny hudobníci žiadajú. Práve na JE desať Hlavný dôvod, prečo patrí Rada nástrojov Korg Pa k svetovej špičke Medzi klávesovými aranžérmi!


Nový Pa800 JE Komplexný Pracovné Stanicu pre hudobné profesionálov. Poznávacím znakom tohto arranger keyboardu JE intuitívne ovládanie, Široká ponuka funkcií, interaktivita strhujúce zvuky.
Z histórie Pa800
Korg Pa80 bol najúspešnejším arranger keyboardu, aký kedy bol vyrobený. Používaný desiatkami tisíc hudobných profesionálnych muzikantov všetkých krajín JV Stal štandardom celosvetovým časom. Z tohto dôvodu vývoj novej generácie aranžér keyboardu, teda Pa800, vyžadoval pochopenie všetkých potrieb súdobých muzikantov, ako aj využitie najmodernejšej technológie.
Po nespočetných diskusiách s hráčmi z najrôznejších krajín JSME potom už vedeli, čo potrebujeme k vývoju Nového arranger keyboardu - Nového Pa800!

RX Technológia
Prvýkrát o sebe táto mocná technológia predstavila u Pa1X, diky Resetovať efektívnosti SE stala základným kameňom iu Pa800. RX - Real eXperience - bola vodítkom edited dizajnu zvukov NÁSTROJE. Reali Pa800 hrá, musi Publikum počúvať - ako presvedčením.

Zabudovaný aj TC Helicon
 Aby ste si mohli byť istí, že Spracovanie vokálov Harmonie Preskočených: tajný u Pa800 Na te najlepšej možnej úrovni, spojili sme sa so súčasným lídrom v Oblasti audio technológií, SPOLOČNOSTÍ TC Electronics.
Pa800 Tak Dostál do vienka aj celosvetovo preslávený TC Helicon Hlas procesora. Ten ponúka EQ jeden Profesionálny efekty (reverb, echo, apod), Navrhované špeciálne upravené Pre vokál. Tieto efekty, v kombinácii s vstavaným tříhlasým harmonizérom vysoko kvalitným mikrofónnym predzosilňovačom, garantujú tú najvyššiu zvukovú kvalitu vašich vokálov.
Najdôležitejšie drivers pre kontrolu vokálu sú situované Na čelnom paneli Prihláška AV Hlavná Navigačné stránke displeja. Staci Len pripojiť mikrofón môžete začať spievať!

Jednoduché ovládanie
Pri vývoji keyboardu JSME usilovali k, ABY I CEZ všetky pokročilé technológie, ktoré sú v ŇOM Integrovaný, zostalo jeho ovládanie ľahko pochopiteľné osvojiteľné. Čo vic, chceli JSME zhotoviť docieliť Toho, ABY na VŠE bolo úplne intuitívne, muzikálna, Rýchle, Jednoducho. Naša Grafické užívateľské Rozhranie používa výtečnou technológií Grafický farebný dotykový displej, takže Staci jednoducho zvoliť kliknúť - RX technológia začne pracovať podľa vašich prianí!

EASY alebo expert
ABY s nástrojom mohli efektívne pracovať hudobníci všetkých úrovní, sú k dispozícii dva režimy užívateľského Rozhranie: EASY EXPERT.
V režime EASY sú zobrazené iba tie najdôležitejšie Výtlak, čo ocenia začiatočníci Alebo tí, ktorí hrajú naživo, zatiaľ čo v režime EXPERT mate plny Prehľad nad všetkými možnosťami Editácia. Nič nestojí v ceste VAM v uskutočnení vašich hudobných predstáv.  Prepínačom a tiahlam môžete priraďovať rôzne funkcie.
         
Potrebujete Viac informácií?
K dispozícii JE predsa neustále viacjazyčná kontextová nápoveda Pomocník systému!


Kvalitné ozvučenie
Jednoduchosť ovládania prostredníctvom pochopiteľne neznamenala nič Bez kvalitného zvuku, avšak Pa800 svojím zvukom úplne spoľahlivo ohromí akékoľvek Publikum. Reali hráte s Pa800, znie na Akoby ZA vami Na pódiu stála tá najlepšia Kapela - pritom partnera VŠE úplne pod vlastnou kontrolou.


Zvuková KVALITA
produktu Značky Korg je celosvetovo uznávaný edited Špičková, spoliehajú sa na ňu hudobné profesionáli som všetkých kútov sveta. Pre Pa800 bol zvukový engine ešte dale prepracovaný tak, aby výsledný zvuk bol ešte detailnejšie, sofistikovanejšie prirodzenejšie. Využili sme dokonca aj niektoré zvuky z OASYS (najvýkonnejšieho syntetizátoru, aký bol kedy postavený), takže Pa800 Má tie najlepšie predpoklady, ABY nastavil celkom Nové Štandardy som TRIDE arranger keyboardu.

Zvuková Pamäť
Pa800 bola zväčšená, tak aby bolo možné dosiahnuť čo najvyššiu multisamplov KVALITY nových. Celková polyfónia bola rozšírená Na 120 tónov.
K dispozícii máte viac než 950 ROM zvukov, vrátane Nového úžasného viacvrstvového stereo akustického Piana, nasamplovaného primo z koncertného Krídla (vrátane pedálov), plus 64 bicích sád. Vedľa Toho oblasť RAM Pamäte ponúka az 256 užívateľských zvukov a 64 bicích sád. K tomu všetkému si pripočítajte Potom Praktický neobmedzené možnosti Zvukové Editácia.

Zvuková rozšírenie
Zatuchnutý máte málo zvukov Na výber? Mnohí Profesionálny hudobníci sa rozhodli dať k dispozícii Resetovať vlastné zvuky, pretože Pa800 JE určený profesionálom, môžete si dáta vo formáte Wave, AIFF, Korg samozrejme aj knižnicu samplov Akai-pravdepodobne vôbec najväčšiu knižnicu samplov, akú možno v súčasnosti nájsť - naimportovať do svojho NÁSTROJE.


Pa800 vedľa Toho ponúka i Profesionálny editačný NÁSTROJE, žako JE tvorba slučiek, strihanie ci normalizácie samplov. Špeciálna funkcia "Time Slice" dovoľuje rozdeliť audio dáta exportovať JE edited Style, čím môžete vytvoriť tie najhorúcejšie rytmy.

Efekty
Skvelý zvuk možno však aj dale vylepšovať. Po sebe dal mnoho spoločností Korg zaoberá produkciou vynikajícícíh efektov štúdiovej kvality, cez ktorých účinnosťou SE hráčom Taji dych. Pa800 Má 4 stereo Master Effect procesory SE stovkami týchto efektov, počnúc štandardnými edited sú reverb, delay chorus, az po špecializované, edited by napríklad úžasný Vocoder niektoré z preslávených REMS efektov, určených pre autentický zvuk Gitary. Efekty pre úpravu vokálu (EQ, Compressor, redukcia šumu, Echo, Reverb) sú oddelené môžete JE kontrolovať Samostatne.

Štýly
Ruka v Podané ruke s kvalitou zvukov Unikátny IDE u Pa800 zhotoviť štýlov KVALITA naprogramovaných, na ktorých tvorbe sa podieľali tí najlepší svetoví hudobný aranžéri. Výsledkom ich činnosti sú stovky prednahratých štýlov (Style), ktoré vyznačujú bezchybnou realistickosti SE detailným prevedením. Pretože tieto štýly zahŕňajú najrôznejšie hudobné žánre, mate u Pa800 možnosť si okamžite zvoliť vhodný štýl pre každú príležitosť praktický.

Ak potrebujete Špeciálna štýl, môžete si takýto štýl, presne zodpovedajúce vašim požiadavkám, nahrať Edit primo Na Pa800. Pri nahrávaní vlastného štýlu Potom určite využijete aj pokročilých funkcií Vyplňte 3/Break, Intro 3/Count V Zakončenie 3.
Ak vám prednastavené štýly nestačia, môžete o sebe Už teraz tešiť na ďalšie, ktoré pre Vás pripravuje spoločnosť Korg ĎALŠIE špecializované firmy. Viac informácií nájdete Na www.korgpa.com!

Mocná technológia
Korg Pa80 bol vôbec prvým arranger Keyboard sa dvoma separátnymi prehrávači MIDI súborov sa. Pa800 JE zhotoviť vybavený týmto dvojitým sekvencerom, jeho funkčnosť však bola ešte rozšírená Viac. Vedľa toho je tu zhotoviť podpora formátov hlavných hudobných, edited SMF (Standard Midi File), Karaoke GM (General MIDI), Zobraziť si môžete zhotoviť texty som všetkých najrozšírenejších karaoke formátoch.

Prehráva zvukové formáty:

 

Praktická funkcia Marker umožňuje okamžite SE presunúť primo Na zvolenú pozíciu som skladbe: pozíciu markér Bodu si Potom môžete zafixovať pomoči interného sekvenceru (Alebo prostredníctvom softwarového sekvenceru Na počítači - marker formát JE Štandardný), čím SE vám otvára možnosť spontánne remixovom váza Obľúbené Skladby Pocas živého vystúpenie.

Sekvencer & sprievodné sekvencie
Vedľa výkonného plne programovateľného multistopého sekvenceru môžete k tvorbe skladieb využiť aj funkciu sprievodné sekvencie. Nemusíte Tak byt špičkovým programátorom - skladbu môžete mit hotovú v niekoľkých minutárch: dokonca aj úplní začiatočníci môžu diky editáciu "Krok za krokom" postupovať veľmi Rýchle. Tento spôsob programovania JE vhodný aj pre štúdiové využitie, Reali JE napríklad potreba vytvoriť podkladovú muziku Rýchle k filmom, videu, multimediálnym ci internetovým aplikáciám.

Song Book
Táto funkcia bola vytvorená preto, ABY VAM uľahčila hranie naživo. Songbook predstavuje plne programovateľnú Komplexné hudobné databázu, obsahujúce všetky nastavenia, potrebné pre prehranie určitej Skladby. Staci len Vyhľadať skladbu, ktorú chcete prehrať, zvoliť ju stlačiť "Play". Funkcia Songbook umožňuje používať štýly, MIDI súbory Alebo sekvencie, okamžite o sebe tiež vyvolávajú nastavenia edited názvu piesne, žánru, interpreta, Tempo, zväzky, Zvuky, tlmený Skladby, FX nastavenie, ľahké Upraviť, 4 STS *, Master Transponovať ĎALŠIE. V Songbook nájdete VŠETKO, čo je potrebné k precíznemu prehrávanie vašich skladieb.
(* STS - Single Touch Settings predstavuje Pamäť, v ktorej sú uložené zvuky všetkých realtime stop (upper1, 2, 3 & dolnej).)

Potrebujete klienta
U Pa800 možno konfigurovať meniť Praktický VŠE. Môžete modifikovať ukladať štýly, Performance, Programy, nastavenie tiahel, prepínačov, padov, globálne nastavenia (Midi kanály, smerovanie výstupov atď.) Mnohé ĎALŠIE. Stupnice sú plne programovateľné zhotoviť, k dispozícii JE tiež programovateľná Arabská stupnice (arabsky Scale).
Vďaka všetkým týmto možnostiam Pa800 uplatní zhotoviť edited vynikajúci MIDI ovládač (Master Keyboard).

Konektivita
Pa800 prirodzene disponuje všetkou potrebnou konektivitou, aby vrátane 4 separátnych audio výstupov, 2 mic / line vstupoch SE zisk separátnom nastavením, 2 USB Host konektorov a 1 USB (Device) konektora. Prídavné Grafické video Rozhranie VIF4 (k dispozícii formát PAL alebo NTSC) Muze Zobraziť Na externom monitore Buď iba texty (veľmi užitočné pre Karaoke), Alebo celý Obsah displeja.

USB
Pa800 Má DVA USB Host konektory, ktoré možno pripojiť na externý harddisk, CD-ROM Alebo diskety. Jeden z Host konektorov nájdete Na čelnom paneli Prihláška, môžete ho teda využívať Pripojenie k rýchlemu ostatných USB zoradené, Druhy konektor je umiestnený na zadnom paneli Prihláška. ĎALŠIE USB zdierka Potom poslúži k prepojeniu Pa800 s počítačom, s ktorým je možné zdieľať dáta, Alebo uskutočniť MIDI prepojenie, bez toho aby ste potrebovali Špeciálna MIDI Počítačové Rozhranie.

Ozvučenie
Špeciálne navrhnutý ozvučný systém sa vyznačuje vynikajúcou kvalitou. 2 x 22 wattové zosilňovače odovzdávajú výkon 2 tweeterům 2 x 10 "wooferům v bass-reflexový Usporiadanie. Loudness Pevné EQ Potom zabezpečia skutočne nepřeslechnutelný zvuk!

Klaviatúra
V klaviatúre sa opäť odrážajú Bohaté skúsenosti vysoká kvalita výrobkov značky Korg, vvi dotyku Maju klávesy veľmi naturálne Charakter, klaviatúra disponuje dynamikou.

Kompatibilita


Ak ste súčasným spokojným užívateľom Korg arranger keyboardu, iste Vás poteší SPRÁVA, Zo hoci Pa800 vychádza Zo úplne nových technológií, JE kompatibilný s formátmi štýlov Korg i-série, SE súbory PA-50, PA60, Pa80, Pa1X. Ak chcete znamená, Zo progamy vášho PA-50, PA60, Pa80 budú fungovať aj Pa1X Na Pa800, takže môžete aj naďalej pracovať s obľúbenými zvuky štýly, ktoré však teraz môžete spracovávať najmodernejším keyboard.

Rozšíriteľnosť & aktualizácia
Hoci Pa800 ponúka v základnej výbave prakticky všetko, čo by ste mohli potrebovať, ponúka aj možnosti rozšírenia ĎALŠIE:

Grafické Rozhranie VIF4
grafické video rozhranie ku zobrazenie edited Alebo žiadne zo slov displeja Na externom monitore ci televízora (formát PAL alebo NTSC).Inštalačný harddiskové Sadu pre Štandardné 2,5 "ATA hard disk (neni dodávaný) s kapacitou az 2 terabajtov.
Nielen že si Pa800 môžete rozšíriť, ale ľahko si zhotoviť zaistíte aktualizáciu jeho operačného systemu. Updaty operačného systemu si možno totiž zadarmo! Stiahnuť Zo stránok www.korgpa.sk alebo www.korgpa.com!Technické dáta:

Klaviatúra 61 kláves s Velocity a Aftertouch
Systém OPOS (Cieľ Portable Operating System) a RX (Real eXperience) Technology - Multitasking, zaťaženie a zároveň Play - aktualizovateľné riadiaci systém - SSD Solid State Disk
Zvukový generátor KORG EDS (Enhanced Definition Synthesis) zvukový generátor: 120 hlasov, 120 Oscilátory - Filtre s rezonanciou - Tri band EQ pre každú stopu
Efekty 4 stereo digitálne Multi-Effect systémy - 124 Vplyv typy plus vokodér - Final semiparametric tri band EQ - Hlasová technológia pre procesory od TC Helicon: trojdielny harmonizérom, Reverb, Delay, Compressor, EQ
Zvuky a Bicie Sady viac než 950, vrátane Stereo Piano a GM Level 2 kompatibilný Sounds, 64 bicích sád - Užívateľ plocha: 256 zvukov, 64 bicích sád - Dynamická Nuance Control (DNC) Technology - Digitálne oja: 9 Footages - Realtime ovládanie: priradenie Sliders - Plná editácia zvukov a bicích sád - Odber vzoriek: Record, Edit, Time Slice, zaťaženie / Import z Korg, WAV, AIFF a Akai súbory - Export WAV a AIFF súbory - PCM RAM pamäť: 64 MB štandard
Štýly Viac ako 400 prednastavených štýlov, SSD-rezidentom, voľne konfigurovateľné - Až 960 dostupných štýlov miestach vrátane bánk obľúbené - Osem štýl skladby, 4 Single Touch Settings a jeden štýl výkon za Style - gitara Track, paralelný a Fixed NTT - kompatibilný s starých "i-séria" a Pa séria štýl formát - Štýl Record s krokom Record, Track and Event editačné funkcie - Štýl ovládania: 4 variácie, 3 výplne, 3 intra, 3 koncovky, Synchro Start / Stop, Tap Tempo / Reset, Fade In / Out, Bass inverzie, Manuálne Bass, Tempo Lock, Memory, Doprovod / v reálnom čase Sledovanie bilancie Zväzok, sprievod Mute, Drum Mapping, Snare & Kick Určenie, Single Touch
Výkon / STS 320 Realtime Výkon miestach - STS: Zapamätajte si v reálnom čase sleduje a hlasové procesora nastavenia, až 4 x 960 štýlov, až 4 x Songbook položky
Realtime Skladby Štyri klávesnice skladieb (Horné 1, 2, 3, Dolné) - 4 pad dráhy
Song Play Patentovaný XDS Crossfade duálnym sekvencerom prehrávač - 2 sekvencery s oddelenou Select, Start / Stop, Home, Rewind a ovládanie Rýchly posun vpred - Bilancia ovládanie - Slov dáta možno zobraziť on-screen, alebo na externom video monitor (s VIF4 inštaláciu použitá voľba ) - Prehľad - markery - Jukebox funkcie - Kompatibilný s SMF (formáty 0 a 1) a MP3 (s MP3 nainštalovaný opcie)
Sequencer Rýchle Record (sprievodné sekvencie), MultiTrack a krok Record funkcií - Full-vybavený sekvencer - 16 stôp - až 200.000 udalostí - SMF natívny formát
Songbook Plne programovateľná hudobné databázy, založená na Štýly, SMF, Karaoke, MP3 (s MP3 nainštalované voliteľné príslušenstvo) s automatickým výberom herný štýl a režimy Song Play - User-definovateľné vlastné zoznamy - filtrovanie voľby
Kompatibilita "i-séria" modely: Štýly - Pa séria: štýl, výkon, Program / Sound, Song, Songbook, Pad
Multi pad 4 priradenie doštičky + Stop tlačidlá - pad Funkcia nahrávania
Systém pomocníka hypertextové, kontextové, Viacjazyčný
Všeobecné Ovládacie prvky Master Volume, Real Time-Acc/Seq bilancie Zväzok, Ensemble, Octave Transponovať, Master Transponovať, zmena štýlu, štvrť tónu a arabské Scale pamäte vnútri Výkon / STS - Realtime radiče: Joystick (pitch + modulácia), 2 priradenie klzáky, 2 priraditeľné prepínače, telefonického, hore / +, dole / - - Funkcia vyhľadávania
Ovládacie vstupy Damper Pedál (podpora half-pedaling s voliteľným DS-1H pedál), priraditeľný pedál / Switch, ES-5 (Programmable Multi-vypínača)
Analógový výstup Nevyvážené Jack Ľavý / Mono, Právo, Out 1, Out 2, Slúchadlá
Analógový vstup 2 Nevyvážené / vyrovnané (automatické prepínanie), Jack v zhode so samostatné zosilnenie
MIDI In, Out, cez štandardný MIDI konektory-USB na MIDI zariadenie používate USB port - Individuálne trati zadanie - 8 užívateľsky definovateľné MIDI Setup
USB2 Host predné / zadné (2,0 Hi Speed) a 1 zariadenie Zadné (1,1 Full Speed) pripojenia
Hard Disk Voliteľné 2,5 "ATA pevný disk - Požadovať HDIK-1 inštalačná súprava
DVD-CD prehrávač - Floppy Disk voliteľného štandardného USB CD-disky pre pripojenie k USB portu Host
Displej 320 x 240 pixelov, Farba TouchView Grafické Dotyková obrazovka
Zosilnenie 2 x 22 W - Loudness - Opravená EQ
Reproduktory 4 reproduktory (10 cm basové reproduktory + reproduktory) - 2 spôsob Bass Reflex kolónke
Spotreba 40 W
Rozmery 1110 / 43.7 "(W) x 388 / 15,3" (D) x 181 / 7.1 "(H) mm / inch bez hudby stojanu
Hmotnosť 13.3 kg / 29,3 libier
Príslušenstvo manuál, AC napájací kábel, stojan na noty, CD-Rom
Korg Pa800 inštalácie na stiahnutie

Korg Pa800

Inštalačné súbory pre Korg Pa800


Korg Pa800
operačný systém

verzia: 2.02

veľkosť: 5,8 MB

uložiť:
na USB


Korg Pa800
operačný systém

verzia: 2.03

veľkosť: 5,6 MB

uložiť:
do PC


Korg Pa800
Hudobné údaje
(resources data)

verzia: 2.03

veľkosť: 8,4 MB

uložiť:
do PC


USB + MIDI driver

verzia:1.1.4

veľkosť:2,15MB

uložiť:

do PC

Korg Pa800 manuál
(v pôvodnom znení v Angl.)

verzia: 2.01

veľkosť:15MB

uložiť:


Korg Pa800
Music instruments - SONAR

verzia: 1.00

veľkosť: 0,3 MB

uložiť:

do PC

Korg Pa800
Formátovanie a RESET nástroja
(zmazanie všet.údajov a tov.nastavenie)

verzia: 2.03

 

uložiť:

do PC


Created 2008-2024
www.korgpa.sk
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah