Liverpool - korgpa.sk 2024

Site language
Jazyk stránky
Prejsť na obsah

Liverpool

Korg Liverpool Profesional Arranger: 
Je micro ARRANGER obohatený o hudobné prvky skupiny The BEATLES
Späť v 60. rokoch

Jedinečná hudobná sila; Songwriting duet na rozdiel od nejakého other.Lennon & McCartney doslova zmenila tvár hudby v roku 1960 a tiež mimo nej. Ako hnacia tvorivá sila za svetovo najznámejšie a komerčne úspešné kapely, ich hudba stále rezonuje so všetkými z nás dnes, a bude aj naďalej inšpirovať hudobníkmi a milovníkov hudby po celé desaťročia prísť. Nechceli by ste rád zažiť hranie týchto klasických piesní, alebo spolu s nimi? Teraz je tu klávesnicu, ktorá vám umožní, aby práve to: KORG Liverpool. Od Deň TrippertoLet to BEALL, čo musíte urobiť, je hrať akordy ľavou rukou, a Liverpool sa automaticky poskytuje sprievod, ktorý zodpovedá atmosféru pôvodnej piesne. Pravou rukou hrať melódiu, a tie klasické piesne sú znovuzrodenie. Alternatívne, pridať svoje vlastné akordy a melódie, ktoré možno použiť ako inšpirácia doprovody vytvoriť vlastné hudobné diela. Je to úplne na vás.

Profesionálny syntetizátor a pracovná stanica určená pre všetkých milovníkov legendárnej kapely The Beatles, ktorá ponúka 100 nesmrteľných skladieb od autorskej dvojice Lennon a McCartney a množstvo štýlov pre aranžovanie vlastných skladieb. 
Stačí len ľavou rukou zahrať akordy a pravou melódiu vašej obľúbenej piesne a Liverpool automaticky doplní doprovod s rovnakým feelingom ako pri originálnej skladbe. Vďaka tomu si môžete tieto skladby jednoducho precvičovať a hrať so svojou obľúbenou kapelou. Rovnako sa skladby dajú precvičovať v pomalšom tempe bez zmeny ladenia, či naopak transponovať presne podľa vašich potrieb, prípadne môžete vypnúť, alebo stlmiť jednotlivé stopy a nahradiť ich svojimi vlastnými, alebo môžete vyskúšať  množstvo ďalších unikátnych možností. Syntetizátor ďalej disponuje zabudovanými štýlmi (64 štýlov Lennon & McCartney, plus štýly prevzaté z arranger keyboardu microARRANGER) so štyrmi funkciami a prvkami ako intro, fill a ending, vysoko kvalitnými zvukmi, ktoré robia z Liverpoolu plnohodnotný keyboard pre živé vystupovanie s kapelou (obsahuje celú paletu štandardných ale aj menej obvyklých zvukov), alebo štyrmi zabudovanými stereo efektmi. Disponuje klaviatúrou Natural Touch mini so 61 klávesmi s dotykovou citlivosťou, systémom OPOS, zvukovým generátorom HI synthesis, 62 hlasou polyfóniou, alebo 32 MB pamäťou. Vyrobený s povrchovou úpravou Union Jack. Rozmery: 873 x 277 x 91 mm, Hmotnosť: 4,2 kg  

Popis nástroja a technické parametre:

Asistent pri komponovaní
Kedykoľvek vás napadnú vaše melódie alebo vylepšenia, nezriedka to vyžaduje dôkladnú skúsenosť, vybavenie a čas, aby bolo možné tento nápad previesť na hotový song rovnako, ako to robí profesionálny hudobník alebo aranžér.
Korg microARRANGER však ponúka jednoduchšiu cestu, vykonať kompozíciu vlastnej hudby.
Dokonca aj s neveľkými skúsenosťami môžete jednoducho zvoliť hudobný štýl, zodpovedajúce vášmu nápadu, vyklepať tempo, podržať akordy ľavou rukou a zahrať melódiu pravú, výslednú podobu si potom vypočuť a ​​prípadne upraviť! 
Ako u nováčika s keyboardom, tak u skúseného profesionála, microARRANGER dokáže vždy previesť nápad do kompletného, ​​plne realizovaného a pôsobivého songu, ktorý presne zodpovedá všetkým vašim predstavám.

Kompaktný a úplný
MicroARRANGER je vybavený 61 Natural Touch mini-klávesami, prispôsobenými pre pohodlné hranie. Stereo ozvučenie je prakticky umiestnené v kompaktnom tele nástroja microARRANGER. Je ľahký a prenosný, celková dĺžka je len 87cm a hmotnosť cca 5kg. Stačí ho zapnúť a môžete ihneď začať pretvárať svoj nápad do reality;nemusíte zapájať žiadne ďalšie zariadenia. Nech ho používate len ako hudobný poznámkový blok alebo naopak ako nástroj, plne vybavený pre hudobné kompozíciu, microARRANGER je každopádne výkonnou platformou pre vašu kreativitu.

Zmeny, štýly a hudba
Stačí nastaviť tempo, zahrať pár akordov a funkcie Style Play začne vytvárať hudbu. Na každom štýle microARRANGER sleduje zmeny akordov, vedenie hlasov a nastavenej tempo, takže obohacuje váš song novými, nápaditými party. 
Môže to byť základná rytmická a basová linka, špeciálne gitarový part, či R & B zostava plnú dychovou sekciou. Všetko závisí na vás. Môžete svoj song rozvíjať voľbou štýlu, zodpovedajúceho melódiu, ktorú máte na mysli, alebo vyskúšať rôzne štýly a spôsob hrania, takže vidíte, či melódie spĺňa vaše predstavy.Môžete ďalej vyskúšať rôzne štýly s rovnakou melódiou a prezrieť si rôzne aranžmán, ako bude song znieť lepšie.Ak necháte tvorbu sprievodu a aranžmá úplne na microARRANGER, môžete sa sústrediť na písanie songu, bez toho aby ste prišli o dôležitú linku inšpirácie. Je to jednoduchý spôsob, ako vykonať hrubý náčrt celého songu.

Interaktívne štýly, inšpirujúca vašu kreativitu
MicroARRANGER ponúka 304 štýlov rôznych hudobných žánrov, ako jazz, klavírnu balady, latinčina, pop a rock.Každý z nich vám pomôže pri produkcii songov profesionálnej kvality. Každý štýl zahŕňa úvody, závery, prechody a pauzy, ktoré môžete využiť pre zdôraznenie pasáží alebo k zmene nasmerovanie songu. Sú tu štyri variácie sprievodného štýlu; každý z nich ponúka inú úroveň inštrumentácie či aktivity, čo umožňuje vystavať song postupne, radením pasáží Tieto sprievodné variácie rýchlo prepínate stlačením tlačidla na paneli. Sofistikovaná funkcia skenovania akordov u microARRANGER detekuje nielen štandardné akordy, ako sú dur a moll, ale aj komplexnejšie, napr. Nonové či undecimové akordy - práve tak, ako inverzie - takže hudobné party, generované štýlom vždy správne sledujú aj tie najnáročnejšie akordové postupy. Štýly môžete voľne editovať a ukladať do 48 interných pamätí. Nové štýly sú tiež dostupné na stiahnutie zadarmo z adresy korgpa.com. Pridaním vlastných obľúbených štýlov môžete "upraviť" výbavu svojho nástroja microARRANGER a tak si ho užiť ešte viac.

Snímanie nápadov, nahrávanie songov
microARRANGER je vybavený výkonnými nástrojmi pre snímanie hudobného záznamu a v rôznych režimoch optimalizovaný pre rôzne účely.

Sprievodný sekvencer
Sú dva spôsoby, ako nahrávať s využitím sprievodného sekvenceru. Realtime Recording sníma v reálnom čase naraz všetko, čo hráte. Každý zahraný part vami či generátorom štýle v microARRANGER, bude uložené na zvláštne stopu sekvenceru. To umožňuje editovať ľubovoľný part nezávisle neskôr.
Step Recording môžete zadávať akordy po jednom a oznámiť sekvenceru, ako dlho má ktorý znieť, v jednotkách dôb a taktov. Týmto spôsobom môžete zadávať aj ďalšie party, prechody, zmeny variácií a ďalšie hudobné informácie. Metóda je ideálny pri tvorbe základu nového songu krok za krokom, aby bolo nutné virtuózne ovládať hru na klávesový nástroj.¨

Sekvencer songov
Bežný sekvencer s nahrávaním na jednu stopu, aký nájdete aj v SW programoch alebo vo workstation, so 16 stopami a kapacitou 56000 nôt. V sekvenceru songov môžete vrstviť ďalšie melodické party do songu, vytvoreného v sprievodnom sekvenceru. Je to jednoduchý spôsob, ako pridať finálne úpravy, nutné pri kompletnú produkciu songu.
Sekvenčné dáta, vytvorená v microARRANGER sú kompatibilné so štandardnými MIDI súbory, takže ich môžete importovať do DAW alebo do software sekvenceru. V PC možno vykonať ďalšie editáciu alebo pridať vokálne stopy a previesť tak dáta songu do finálnej podoby pred dokončením.

Výkonný zvukový procesor Korg
MicroARRANGER je vybavený 662 zvukmi, 33 bicími sadami a 89 efekty, všetko v kvalite, akú očakávate na úrovni produktov Korg. Môžete si vybrať zo zvukov, aké používajú hudobníci a producenti v profesionálnom prostredí - piana, elektrická piana a varhany, hutné basy, realistické dychy a slučke aj jemné bubienky - všetko ihneď k dispozícii na okamžité použitie. Ďalej obsahuje rad kvalitných efektov, ktoré úspešne konkurujú špeciálnym procesorom. Tieto efekty umožňujú dokončiť finálnu produkciu a posluchovej songy, bez toho aby bolo nutné zapájať ďalšie zariadenia.

SD / SDHC karta pre ukladanie a prenos dát
Pomocou slotu SD karty microARRANGER, môžete priamo načítať ďalšie štýly z PC na SD karte, alebo ich preniesť do PC.

Všetko prebieha v reálnom čase
Hoci je mini klaviatúra microARRANGER kompaktný, je dobre hrateľná as príjemným dotykom, príslušne tvarovanými klávesmi a správnymi proporciami bielych a čiernych kláves. Vďaka rozsahu 61 kláves môžete hrať oboma rukami hudobne členité pasáže, alebo hrať doprovod gitaristu či speváka - skvelá skúsenosť pre hru v kapele. Ďalšou skvelou vlastnosťou pre hranie v reálnom čase je ich crossfader na paneli, ktorý ovláda dvojitý XDS crossfade sekvencer, takže máte pod kontrolou hlasitosť oboch jediným knobov a môžete vytvárať plynulé prechody medzi songy. Kompaktná veľkosť umožňuje vziať microARRANGER kamkoľvek vás hudobné vietor zaveje.

  microARRANGER Špecifikácie
  Klaviatúra: 61 - klávesová, dynamicky citlivá Natural Touch mini-klaviatúra
  System: OPOS - Objective Portable Operating System: 
  Multitasking System, ktorý načítava počas hrania; možnosť upgrade operačného systému; SSD Solid State Disk
  Zvukový generátor: HI synthesis (Hyper Integrated synthesis system)
  Polyfónia: 62 hlasov, 62 oscilátorov. Rezonančné filtre
  Pamäť pre vzorky: 32 MB PCM ROM (so stereo zvukom Piana)
  Multi Timbrál: Interný = 40 stôp (2 x 16 stôp v sekvenceru, 4 Keyboard stopy, 4 Pad stopy)
  Efekty: 4 stereo digitálny multiefekty (89 typov efektov)
  Programy / Bicie sady: 
  662 presetových programov (vrátane stereo Piana a 256 "GM2 programov") 
  33 bicích sád (vrátane 9 GM2 bicích sád) 
  128 user programov + 64 user bicích sád 
  Jednoduché programovanie a editácia.
  Štýly: Až 304 štýlov na Solid State disku (256 pripravených + 48 User) 
  Všetko možno prekonfigurovať; až 8 sprievodných stôp 
  Performance sa štýly sú programovateľné 
  (obsahujú 4 Single Touch nastavenia pre každý štýl)
  Nahrávanie štýlov: Štýly možno vytvoriť alebo upraviť a uložiť ako nové
  Prvky štýlov: Intro 1/2, Ending 1/2, Fill1 / 2, Count In / Break, 4 Variácie 
  Každý štýl si vie zapamätať až max. 36 akordových variácií
  Performances: 160 Performance + až 304 Performance štýlov 
  4 Single Touch nastavenia
  Sekvencer songov: Play (Song Play) / Record (Realtime / Step) / Edit 
  16 Multi track, Max = 56,000 udalostí (cca), zodpovedá SMF (Format 0 a 1)
  Sprievodný sekvencer: Play / Record (Realtime / Step) / Edit
  Song Play: XDS  Cross fade Dual Sequencer player - 2 sekvencery s nezávislým ovládaním Start / Stop, Pause, 
  '<< Rew' a '>> FF'; pomeru hlasitosťou. Texty sa zobrazujú na displeji
  Funkcia Jukebox; SMF Direct prehrávač (formát 0 a 1)
  Realtime stopa: Keyboard stopa (Horné 1/2/3, Dolné), PAD stopa (4 stopy)
  Pamäť: Interná Flash pamäť = 8MB pre operačný systém a hudobné zdroje.
  Ovládanie: Displej: Podsvietený, nastaviteľný LCD (čiernobiely)
  Zobrazenie textov: (len anglických)
  Ovládacie prvky: Všeobecné ovládanie: Joystick, koliesko
  Programovateľné ovládanie: 1 Slider
  Real-time ovládanie: Master Volume, Acc / Seq real-time Volume Balance
  Prepínače: STS (Single Touch Setting). Prvky štýlov, Start / Stop, Transpozícia (b / #), 
  Bass Inversion, Memory, Manual Bass, Split Point, Groove Quantize, 
  Fade In / Out, TAP Tempo, Synchro, Start / Stop, Ensemble, 
  Skenovanie akordov (Lower / Upper), režim Keyboard (Lower, Full Upper), 
  Tempo Lock, Octave (- / +), Multi PAD: 4 priraditeľné pady + tlačidlo Stop
  Ovládacie vstupy: Damper Pedal, 1 x priraditeľný pedál / nožný spínač
  Audio výstupy: Ľavý / mono, pravý; slúchadlá (Mini Stereo Jack)
  Audio vstupy: Mini Stereo Jack
  MIDI: In, Out
  Ukladanie dát: SD / SDHD karta; Multi Media Card (MMC karta)
  Výkon zosilňovača: 2x 5 Watt
  Reproduktory: 2 x 10cm Single cone reproduktory (typu Open Air type)
  Zdroj napájania: DC12V (adaptér)
  Spotreba energie: 9 Watt
  Rozmery: (Š x H x V): 87,3 x 27,7 x 9,1 cm (microARRANGER bez stojanu na noty)
  Hmotnosť: 4.2 Kg (microARRANGER bez stojanu na noty)
  Štandardné príslušenstvo: manuál, adaptér, stojan na noty, Accessory disky
  Voliteľné príslušenstvo: 
  SC-MICROARG - Originálne mäkké púzdro pre microARRANGER, 
  EXP-2 nožný kontrolér, 
  XVP-10 Exp. / Volume pedál,
  PS-3 Nožné spínač, DS-1H Damper pedál


  Klaviatúra
  61-klávesový Natural Touch mini-keyboard (s dotykovou citlivosťou)

  Systém
  OPOS - Objective Portable Operating System: Multitasking System, nahrávanie počas hry, Upgradeable Operating System (upgradovateľný OS), SSD Solid State Disk
  Zvukový generátor: HI synthesis (Hyper Integrated synthesis system)
  Polyfónia: 62 hlasov, 62 oscilátorov. Filtre s rezonanciou
  Pamäť: 32 MB PCM ROM (so Stereo Piano Sound)
  Multi Timbre: Interný = 40 stôp (2 x 16 stôp v sekvenceru, 4 Keyboard stopy, 4 Pad stopy)
  Efekty: 4 stereo digital Multi-Effect systémové efekty (89 typov efektov)

  Programy / bicie sady (drum Kit)
  Preset:
  662 Preset programov (vrátane Stereo Piano a 256 "GM level 2 programov")
  33 bicích sád (vrátane 9 GM level 2 drum kits)
  128 užívateľských programov + 64 užívateľských bicích sád
  jednoduchá a kompletná možnosť editácie programov.
  Štýly:
  až 240 Štýlov na pevnom disku (SSD)
  všetky editovateľné; až 8 sprievodných stôp
  všetky štýly sú programovateľné (mimo Liverpool štýlu)
  (vrátane 4 Single Touch Setting pre každý štýl)
  Prvky Štýlov:
  Intro 1/2, Ending 1/2, Fill1 / 2, Count In / Break, 4 Variations
  u každého štýlu možno uložiť maximálne 36 variácií akordu (Chord Variations)
  Performance:
  160 real-time Performance + až 240 Style Performance
  sa 4 Single Touch Settings

  Užívateľské rozhranie
  Displej:
  podsvietený LCD (čiernobiely)
  displej pre zobrazenie textov (iba angličtina)

  Ovládacie prvky
  Hlavné ovládacie prvky:
  Joystick, ovládacie koliesko
  Programovateľné ovládacie prvky:
  1 tiahlo
  Real-time ovládacie prvky:
  Master Volume, Acc / Seq Real-time Volume Balance
  Prepínače:
  STS (Single Touch Setting). Style elementy, Start / Stop, Transpose (b / #), Bass Inversion, Memory, Manual Bass, Split Point, Groove Quantize, Fade In / Out, TAP Tempo, Synchro, Start / Stop, Ensemble, Chord Scanning (Lower / Upper ), Keyboard Mode (Lower, Full Upper), Tempo Lock, Octave (- / +), Multi PAD: 4 pady s priraditeľné funkciou + Stop tlačidlo

  Sekvencer
  Song sekvencer:
  Play (Song Play) / Record (Realtime / Step) / Edit
  16 Multi track, Max = 56,000 prvkov (približne), korešponduje so SMF (Format oa 1)
  Backing Sekvencer:
  Play / Record (Realtime / Step) / Edit
  Song Play:
  XDS * Cross fade Dual Sequencer player
  2 sekvencery s vlastným Start / Stop, Pause,
  '<< Rew' a '>> FF' posun; Balance nastavenie
  zobrazenie textov na displeji
  Jukebox funkcie
  SMF Direct Player (format 0 a 1)

  Ostatné
  Realtime Track:
  Keyboard Track (Upper 1/2/3, Lower)
  PAD Track (4 truck)
  Pamäť:
  Interná pamäť = 8MB pre operačný systém, hudobné dáta.
  Konektivita
  Kontrolný vstupy:
  Damper Pedal, Assignable pedal / switch x 1
  Audio výstupy:
  Left / mono, Right, Headphone (slúchadlá - mini stereo jack)
  Audio vstupy:
  Mini stereo jack
  MIDI:
  In, Out
  Ukladanie dát
  SD / SDHD karty, Multi Media Card (MMC)
  Zosilňovač
  2x 5 Wattov
  Reproduktory
  10cm x 2 reproduktory (Open Air typ)
  Napájanie
  DC12V (adaptér)
  Príkon
  9 Wattov
  Rozmery
  873 x 277 x 91 mm
  Hmotnosť
  4.2 Kg

  Dodávané príslušenstvo
  príručka Quick Start Guide, adaptér, notový stojan, disky s príslušenstvom,
  Voliteľné príslušenstvo
  EXP-2 Foot Controller, XVP-10 Exp / Volume Pedal, PS-1 Footswitch, PS-3 Footswitch, DS-1H Damper Pedal, SC-microARG

  Zoznam skladieb, poradie a názov skladby:

   

  Created 2008-2024
  www.korgpa.sk
  počítadlo.abz.cz
  Návrat na obsah