Korg MP10 Pro - korgpa.sk 2024

Site language
Jazyk stránky
Prejsť na obsah

Korg MP10 Pro


Korg MP10 Pro

je profesionálny média player s dvojitým prehrávačom MIDI, MP3 aj karaoke skladieb s video výstupom,

s profesionálnym vokalitérom, s viacerými USB vstupmi, so zabudovaným 120GB hardiskom,
s ovládaním aj cez dotykový display a aj s funkciou potlačenia sólo spevu speváka z originálnych MP3 skladieb.
Všetky ponúkané funkcie sú zaujímavo prepojené takže na ovládanie sa veľmi rýchlo zvyká
a tento naozaj veľmi profesionálny nástroj od Korgu si obľúbite aj pre jeho všestranné využitie.


- Dvojitý prehrávač vie pracovať s MP3 alebo štandardnými MIDI súbormi (SMF)
- Funkcia predposluchu (Pre-listen) umožňuje pri súvislej produkcii pripraviť jeden song, zatiaľ čo iný hrá
- Nezávislé ovládanie tempa (time stretch) a transpozície (pitch shift)
- Funkcia MP3 Vocal remover pre spev so sprievodom a Karaoke zábavu
- TC Helicon Vocal Processor dodá profesionálny ovládanie dynamiky, EQ a delay efekty pre akýkoľvek hlas
- Vlastný MIDI zvukový engine, založený na preslávenej DS technológii Korg
- Pokročilá knižnica songov (iTunes kompatibilný) s niekoľkými parametrami, pre rýchle vyhľadanie
- Podsvietené rozhrania s farebným dotykovým displejom
- USB porty pre priamy vstup z klaviatúry a operácie, či pripojenie k počítaču
- Interné 120GB harddisk pojme až 30000 songov!
- Skvele prenosný, s rukoväťou a pribalenou brašňou

MP-10 Pro je spoľahlivý a ľahko použiteľný, užívateľské rozhranie má uprostred veľký, farebný, TouchView ™ displej. Tento intuitívny dizajn umožňuje MP-10 PRO ponúknuť užitočné vlastnosti, ktorým každý ľahko porozumie a môže ich užiť. Kompletná sada konektorov robí z MP-10 PRO maximálne univerzálny produkt. Okrem MIDI a USB zapojenie, sú tu aj konektory pre PC klávesnicu, ktorú môžete pomenovať a vyhľadávať songy v katalógu veľmi efektívne. Dva XLR mikrofónové vstupy zaisťujú kompatibilitu s každým mikrofónom. Video výstupy (S-Video a Composite) ponúkajú karaoke štýl výpisu textov, zmeny akordov, či dokonca zobrazenie celých partitúr na externom video monitore. K tomu pripočítajte voliteľné ovládanie pedálom, slúchadlový výstup a pokročilý Vocal Remover, a MP-10 PRO stúpne razom na špičku vo svojej triede.

Sofistikované prehrávania songu
Srdcom MP-10 Pro sú dva prehrávače songov. Zdieľa spoločnú databázu, takže každý z nich môže rýchlo vyvolať a prehrať ľubovoľný z tisícov MP3 zvukových alebo štandardných MIDI súborov, uložených na internom harddisku. Pri prehrávaní MP3 songu, MP-10 Pre dokáže meniť výšku tónu songu, takže zodpovedá hlasovému rozsahu speváka, bez toho by sa to prejavilo na tempe. Podobne funkcia time stretch dokáže meniť tempo bez toho, aby sa to prejavilo na výške. A to najlepšie na koniec, pokročilá funkcia Vocal remover dokáže odstrániť sólový vokál takmer z každého prehrávaného songu - bez akejkoľvek prípravy!

Playlist a požiadavky
MP-10 Pro pracuje s výkonnou databázi [iTunes kompatibilný], takže ľahko vyhľadávate medzi tisíckami hudobných súborov. Môžete si vytvoriť rad Playlist z MP3 songov a MIDI súborov, uložených na internom harddisku, a každý z nich možno ľahko editovať. Rozličné playlisty tak poslúži pre svadby, párty, alebo živé vystúpenia a iné udalosti. Stránka náhľadu Playlist view obsahuje všetko, čo potrebujete k správe songov. Playlisty dá jednoducho tvoriť aj "za chodu" - alebo je importovať z iPodu. Stlačením záložky "Info", rovno vidíte, koľko songov obsahuje zvolený playlist, ako aj celkovú hraciu dobu. Na hlavnej obrazovke vidíte všetky informácie oboch prehrávačov aj zvolený playlist. Na výber máte tri režimy prehrávania: Manual (songy možno voľne vyberať a priraďovať prehrávači), Auto (zvolený playlist slúži ako návod, nasledujúce song bude načítaný automaticky) a Non Stop (všetky songy v playliste budú postupne prehrávané).
Playlisty sú nielen skvelé pre úsporu času, s MP-10 Pre si môžete klásť aj podmienky! Celú databázu môžete prehľadávať pomocou niekoľkých parametrov - mena, umelca, obdobie, tempa, žánru, atď - takže vyhľadanie songu je jednoduché. Funkcia Find MP-10 Pre starostlivo vyhľadáva v celej databáze obľúbené songy. Napr. prehliadač ponúka bezprostredné nasle čohokoľvek vo zvolenom žánri. Akonáhle je song nájdený, môžete ho rovno poslať do niektorého z oboch prehrávačov.

Kvalitné zvuky a efekty Korg
Ak chcete prehrať MIDI súbor, MP-10 Pre na to použije syntezátorový engine EDS (Enhanced Definition Synthesis engine). Okrem skvelého zvukového zdroja pre prehrávanie štandardných MIDI súborov (SMF), na EDS engine MP-10 Pro môžete hrať tiež z externej MIDI klaviatúry, a to zvuky Korg špičkovej kvality! Táto pridaná vlastnosť robí MP-10 Pre ideálnym doplnkom klávesového hráča.
Okrem vysoko kvalitných EDS zvukov Korg, je MP-10 Pre ďalej vybavený štúdiovým spracovaním efektov. Vo výbave MP-10 Pro je celkom jedenásť efektových procesorov pre rôzne funkcie a zvuky interného syntetizátoru, vstupov z mikrofónu, z prehrávačov songov, atď Je tu tiež Master EQ, a každá jednotlivá stopa, prehrávaná v prehrávači, má svoj vlastný EQ, čo zaisťuje kompletnú ovládanie zvuku. Jednoduchá editácia songov v MP-10 Pro ponúka aj ďalšie užívateľské ovládanie.

Majster obradov
pre konferenciér a iné zabávačov, je MP-10 Pro tiež vybavený špičkovým vokálnym procesorom TC Helicon, ktorý ponúka prvotriedne spracovanie dynamiky, delay efekty a multifunkčné EQ. Okrem toho MP-10 Pro ponúka reverb pre mikrofónové vstupy a efekt Choir, ktorý pridá MIDI súboru vokálnej harmónie. Dva symetrické, XLR mikrofónové vstupy sú kompatibilné s profesionálnymi mikrofóny.
Vďaka dvom prehrávačom songov, môže jeden prehrávať, zatiaľ čo druhý vyhľadáva ďalšie song. Rovnako ako u špičkového DJ mixu, 60mm motorizovaný fader umožňuje plynulé prechody a profesionálne prelínačky medzi oboma prehrávači. Funkcia Pre Listen umožňuje využiť slúchadlá buď k počúvaniu Master signálu (výstup) alebo Monitor signálu (na vyhľadanie ďalšieho songu). Vďaka tomuto jednoduchému rozhranie má používateľ vždy celkovú kontrolu a môže kedykoľvek prepínať režimy prehrávania.


Určený aj na hranie
Okrem toho všetkého, je MP-10 Pre určený aj na hranie. Farebný TouchView ™ displej ponúka všetko ovládanie pomocou prstov. Okolo displeja je rad pridaných, vhodne umiestnených kontrolerov. Väčšina z nich je podsvietená a určená pre jednu funkciu, čo zjednodušuje hranie na MP-10 Pre v ľubovoľnej situácii - na pódiu alebo inde - pri akomkoľvek type osvetlenia. Štyri pady môžu mať priradené perkusné nástroje, zvukové efekty, apod za chodu, takže môžete vaše predstavenie významne občerstviť. Na dotykovom displeji, ponúka sekcia Mixer prístup ku všetkému, čo potrebujete k ovládaniu Voice procesora, štyri pady, efekty Master FX a EQ pre každú stopu, dáta z MIDI klaviatúry, a samozrejme, mix samotný. V tejto sekcii tiež nájdete editačné nástroje SMF Song Edit. Vstavané video rozhranie umožňuje tieto informácie z displeja zobraziť aj na externom video monitore, alebo pomocou video projektora. Tento video výstup je užitočný najmä pri zobrazení zmien akordov, či celých notových partov z MIDI súborov. Zobraziť možno tiež texty z karaoke súborov az pripravených SMF songov.
Zabudované madlo sa počas hrania zloží, takže poslúži MP-10 Pro pri nastavení správneho naklonení. Nožné spínače a pedále umožní uvoľnenie rúk pri ovládaní efektov, playlistov, apod Polstrovaná brašňa skvele chráni MP-10 Pro pri cestovaní od stačí na koncert.


Korg Mp10 Pro fotogaléria
Korg MP10 Pro inštalácie na stiahnutie

Korg Mp10 Pro

Inštalačné súbory pre Korg MP10 Pro


Korg MP10 Pro
operačný systém

verzia: 1.03

veľkosť: 6,7 MB

uložiť:
do PC

Korg MP10 Pro
operačný systém

verzia: 1.03

veľkosť: 6,7 MB

uložiť:
na USB


USB + MIDI driver

verzia:1.1.4

veľkosť: 2,15MB

uložiť:

Korg MP10 Pro manuál
(v povodnom znení v Angl.)

verzia: PDF

veľkosť:

uložiť:


Korg MP10 Pro
Music instruments - SONAR

verzia: 1.00

veľkosť: 0,3 MB

uložiť:


Created 2008-2024
www.korgpa.sk
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah