Korg Pa1000 - korgpa.sk 2024

Site language
Jazyk stránky
Prejsť na obsah

Korg Pa1000


KORG Pa1000
Vysoko výkonný profesionálny aranžér s 61-klávesovou klaviatúrou s dynamikou zo série Pa, ktorá ponúka množstvo zvukov (s technológiou Defined Nuance Control pre lepší realizmus), ktoré udržia vaše vystúpenia svieže a vzrušujúce, ako aj výrazne rozšírený rozsah štýlov pokrývajúci hudobné žánre z celého sveta.

Zvuk:
Jeho zvukové jadro používa štyrikrát viac PCM pamäte ako najpredávanejší model Pa900, a rozširuje množstvo užívateľskej PCM pamäte na 600 MB s použitím kompresie.
Štýly:
Počet miest pre užívateľské štýly bol tiež rozšírený na maximum 1152, čo stačí takmer pre každý predstaviteľný štýl.
Vylepšený vstavaný reproduktorový systém podáva silný, plný zvuk, ktorý je rozšírený štandardnými vlastnosťami ako TC Helicon Vocal Harmonizer, duálny MP3 prehrávač & rekordér a duálny Crossfade Sequencer.
Štandardný je video výstup, takže vaše publikum môže spievať spolu so zobrazovaným textom. Všetko toto má aranžér zabalené vo vysoko kvalitnom tele s hliníkovými bočnicami v elegantnom ráme, aby zabezpečil prestížny vzhľad na akomkoľvek pódiu.

Úplne nové je pridanie procesora KAOSS FX, ktoré vám ponúka kreatívne ovládanie vášho vystúpenia. 61-klávesová klaviatúra ponúka polovyváženú odozvu, správny pocit, prirodzenú key-on/key-off rýchlostnú citlivosť, aftertouch, a je navrhnutá pre hudobníkov všetkých úrovní. Koncept aranžéra kombinuje štíhly profil s profesionalitou. Zatiaľ čo jeho veľkosť sa môže javiť kompaktná, jeho zvuk je obrovský vďaka výkonu vstavaného vysoko kvalitného zosilňovacieho systému.
Dva 33 W zosilňovače napájajú 4 reproduktory v kryte s basreflexom tak, aby generovali bohatý, plný posluchový zážitok. Hlavný panel bol optimalizovaný s ohľadom na ergonomické a intuitívne umiestnenie všetkých ovládacích prvkov, aby zaistil hladký a prirodzený pocit z každého hrania. Veľký, jasný a zreteľný nový kapacitný TouchView displej nesie redizajnované grafické rozhranie, ktoré je ľahšie čitateľné ako kedykoľvek predtým, a to aj pri náročnejších svetelných podmienkach.

Aranžér spolieha na pokročilú zvukovú syntézu KORG EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) a prichádza spolu s viac než 1750 zvukmi pripravenými na hranie. Táto realistická kolekcia ponúka obsiahlu zbierku klasických a súčasných klávesových, kapelových a orchestrálnych nástrojov, plus elektronické a akustické nástroje - od techna po folk. Zahrnuté sú dve nové viacvrstvové stereo grand piána (s rezonanciou pedála a tela), plus elektrické pianá z uznávaného stage piana KORG SV-1.
Aranžér okrem toho ponúka viac ako 430 štýlov hneď po vybalení z krabice. Každý z nich je plne vybaveným hudobným prostredím uspôsobeným na vytvorenie konkrétneho hudobného štýlu. Napájací kábel a notový stojan sú súčasťou balenia.
Rozmery: 1030 x 378,3 x 133 mm. Hmotnosť: 10.75 kg.


KORG debutuje najnovší vysokovýkonný aranžér v uznávanom Pa-Series Professional Arrangers, Pa1000. Pa1000 má dostatok nových zvukov (s funkciou Defined Nuance Control pre vylepšený realismus), ktoré zachovávajú nové a vzrušujúce vystúpenia, ako aj obrovské rozšírenie škály štýlov pokrývajúcich hudobné žánre z celého sveta. Kombinujte to s výkonnými funkčnými funkciami, intuitívnym užívateľským rozhraním a bohatým, vyrezávaným zvukom a máte aranžér pre tých najnáročnejších a najnáročnejších hráčov.

Zvukový engine Pa1000 využíva štvornásobok pamäte PCM najpredávanejšej Pa900 a rozširuje množstvo užívateľskej PCM pamäte na 600 MB pomocou kompresie. Počet umiestnení štýlu používateľa sa tiež rozšíril na maximálne 1.152, čo pokryje takmer každý štýl, ktorý si môžete predstaviť. Vylepšený zabudovaný reproduktorový systém vytvára silný a plnohodnotný zvuk, ktorý je vylepšený štandardnými funkciami, ako je TC Helicon Vocal Harmonizer, Dual MP3 prehrávač a rekordér a Dual Crossfade Sequencer. Video výstup je štandardizovaný, takže vaše publikum môže spievať s texty na obrazovke. Pa1000 to všetko obsahuje vo vysokokvalitnom kufríku s hliníkovými vložkami v bočných paneloch elegantného podvozku, ktoré poskytujú prestížny vzhľad na každom javisku!

Úplne nové je pridanie KAOSS FX, ktoré vám dáva kreatívnu kontrolu nad vašim výkonom. Z jemnej morfingovej variácie medzi typmi Variations and Drum Kit, jemným miešaním medzi zvukom zvuku, živým pretváraním prebiehajúcich rytmov a najradikálnejším efektom, ktorý používajú nespočetné množstvo DJov, pásové oneskorenie a arpeggios, môžete pridať "miešanie kvapalín" alebo MIDI Song pomocou ľahko použiteľných kompozitných funkcií. Stlačte hranice svojej hudobnosti!

S vyššou silou ako kedykoľvek predtým a mnohými dlho očakávanými novými funkciami, Pa1000 stanovuje nový štandard pre aranžérske pracovné stanice. Masívny skok dopredu od legendárneho a najpredávanejšieho modelu Pa900, spoločnosť KORG zdvihla špičku v ponuke novších, ešte realistických zvukov a nových výkonných funkcií dodávaných v tenkom a profesionálne vyzerajúcom dizajne za ešte dostupnejšiu cenu.

Nový KORG Pa1000
KORG je zodpovedný za najúspešnejšie a rešpektované aranžérske klávesnice na svete. Používaný nespočetnými profesionálnymi hudobníkmi v každej krajine po celom svete, aranžéri KORG majú nadšenými publikami a radostnými hráčmi všade s magickou kombináciou bezkonkurenčnej kvality zvuku a funkcií. Technológia KORG spája túto skvelú históriu KORG s výkonnými novými technológiami a nápadmi hudobníkov z celého sveta, aby priniesli nový štandard v aranžéroch. Výsledkom je hudobná elektráreň, ktorá balí technologickú mágiu do chladného a užívateľsky prívetivého dizajnu: KORG Pa1000.

Klávesnica s 61 klávesmi ponúka polo-váženú akciu, má pocit, že má pravdu, má prirodzene reagujúcu citlivosť na rýchlosť pri zapínaní a vypínaní, a je určená pre hudobníkov všetkých úrovní.

Model Pa1000 bol navrhnutý s konceptom kombinácie tenkého profilu s profesionálnym motívom.
Zosilňovače 2x33 Watt poháňajú 4 reproduktory v bass-reflexnom kryte, čím vytvárajú bohaté, plnohodnotné zážitky z počúvania.
Hlavný panel bol optimalizovaný, aby sa zabezpečilo, že všetky ovládacie prvky sú ergonomicky umiestnené a intuitívne umiestnené, aby sa každý výkon cítil hladký a prirodzený.
Nový, kapacitný displej TouchView je veľký, jasný a odvážny. Obsahuje prepracované grafické rozhranie, ktoré je ľahšie čítať, dokonca aj v tých najnáročnejších prostrediach osvetlenia.

Kvalita zvuku je najlepšia
Pa1000 sa opiera o pokročilý zvukový generátor EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) od KORG a je dodávaný s viac ako 1750 hot-play zvukov. Táto realistická zbierka ponúka obrovské zhromaždenie klasických a súčasných zvukov, kapelových a orchestrálnych nástrojov a elektronických a akustických nástrojov - od techno až po folk. Zahrnuté sú dva nové viacvrstvové klavírne klavírne stereo (s klapkou a rezonanciou tela) a elektrické klavíry z uznávaného klavíra KORG SV-1 Stage Piano.
Digitálny organ  obsahuje hlavné zapínanie / vypínanie zvuku, ukončenie a emuláciu Rotary Speaker. Okrem toho je Pa1000 vybavený novými nástrojmi, strunami, basmi - dokonca aj akustickými a elektrickými gitarami. Zvuky boli starostlivo zachytené pomocou najmodernejších metód, ktoré umožňujú presné reprodukovanie najlepších detailov.

K dispozícii je až 600 MB (komprimovaná užívateľská pamäť PCM), takže je možné ľahko pridať vlastné zvuky. Generická zvuková banka MIDI (GM) bola vylepšená pre lepšiu kompatibilitu s GM súbormi. Pa1000 môže tiež načítať / importovať formáty KORG, WAV, AIFF, SoundFont ™ a exportovať do formátu WAV alebo AIFF. Zvuky môžu byť úplne upravené a teraz môžu používať až 24 oscilátorov pre každú banku!


Robte to so štýlom

Pa1000 prináša viac ako 430 štýlov, priamo z krabice. Každý z nich je plne realizovaným hudobným prostredím, ktoré sa venuje vytváraniu konkrétneho hudobného štýlu. S toľkými vybermi, Pa1000 môže poskytnúť okamžitý prístup k obrovskému a robustnému rozsahu hudobných žánrov. Každý štýl obsahuje 4 výplňové vzory + roztržky, jeden pre každú variáciu. Pomocou novej funkcie automatického vypĺňania sa môžu automaticky prepínať pri pohybe medzi štyrmi variáciami.

Pa1000 má 1 152 lokalít používateľov, kde môžete uložiť nové štýly a nastavenia. Okrem toho je možné každý štýl vylepšiť použitím štyroch podložiek. Každá podložka môže obsahovať jednorazový alebo opakujúci sa riff, perkusnú časť, zvuk prízvuku alebo dokonca zvukový efekt.

Najnovšie štýly - dnes!

Vďaka novému vstavanému konvertoru MIDI File to Style môžete rýchlo a ľahko mať na palube štýly najnovších skladieb! Stačí získať nový štandardný MIDI súbor, načítať ho do Pa1000 a zabudovaný prevodník ho ľahko a rýchlo zmení na úplný štýl KORG a súčasne vytvorí sekvenciu chordov z akordov piesne.


Efekty kvality štúdia
Pa1000 obsahuje to najlepšie z knižnice KORG. 2 Vkladanie a 2 hlavné efekty môžu byť použité pre doprovodné stopy, zatiaľ čo 1 Vložiť a 2 Master efekty môžu byť použité pre real-time stopy klávesnice. K dispozícii sú 148 druhov efektov, vrátane reverbov, oneskorení, simulácií starých stomp boxov, simulátorov ampérov a kabinetov a ďalších.


TC Helicon® Voice Processor
Dlhodobá spolupráca spoločnosti KORG so svetovým lídrom v oblasti hlasových harmonií, TC-Helicon®, pokračuje v programe Pa1000. Vďaka novým funkciám a algoritmom vám TC-Helicon Voice Processor zabezpečuje, aby vaše vokály mali najvyššiu možnú kvalitu zvuku. K dispozícii sú až 3 realistické hlasy, ktoré možno ovládať klávesnicou alebo MIDI udalosťami. K dispozícii sú ďalšie 5 efektových blokov vrátane EQ, kompresora, brány a dvoch FX.


Upravte čistý zvuk gitary
Guitar FX vám umožňujú pridať pedálové a štúdiové efekty na gitaru pripojenú na špeciálny gitarový vstup na zadnej strane prístroja. Vybrali sme si niektoré z najlepších gitarových efektov z kolekcie KORG, aby sme pridali zvuk celokovových zosilňovačov, realistické skreslenie, chorus alebo oneskorenie pedálov a najvyššiu kvalitu štúdiových reverbov.


Prehrávač / Sequencer
Slávny prehrávač Dual Sequencer KORG XDS Crossfade podporuje formát MP3 + G (tiež známy ako MP3 + Grafika) pre súbory MP3 okrem najpopulárnejších formátov textov. Táto nová funkcia umožňuje sledovanie sekvencií pre prehrávanie s obohatenými textami a grafikou, ktoré sa môžu zobrazovať súčasne na palubnom TFT displeji a na externom monitore. K dispozícii je aj funkcia značky, ktorá umožňuje priame skoky na danú pozíciu v skladbe.

A pretože Pa1000 je veľmi šikovný, môže nahrávať celý výkon! Môžete spustiť skladbu, prehrávať klávesnicu, spievať a všetko bude nahraté vo formáte MP3 a uložené na externom zariadení USB alebo vo vnútornej pamäti.


SongBook
Obzvlášť užitočná pre živé použitie, SongBook je plne programovateľná a ľahko vyhľadateľná hudobná databáza. Každý záznam obsahuje všetky nastavenia potrebné na prehrávanie konkrétnej skladby. SongBook môže používať štýly, MIDI súbory alebo MP3 a ihneď vyvolávať nastavenia, ako je názov skladby, žáner, interpret, tempo, zvuk, zvuk, tlmené stopy, nastavenie FX, jednoduché úpravy, 4 klávesové súbory, predvoľby TC-Helicon®, a viac. Funkcia SongBook obsahuje aj obnovenú funkciu zoznamu položiek s pohodlným spojením tlačidla panelu pre rýchle vyvolávanie, aby sa počas živých vystúpení uľahčilo.

Pomocou programu SongBook Editor môžete ľahko prezerať, vytvárať a upravovať položky SongBook zo série KORG Pa-Series a zoznamy nastavení pomocou počítača so systémom Windows. Môžete tiež synchronizovať s tabletami iOS a Android, aby ste sa stali vašim praktickým čítačom externých digitálnych hudobných hárkov (softvér tretej strany je potrebný). Všetko, čo potrebujete na perfektné prehrávanie skladby, je SongBook, užitočná hudobná funkcia, ktorá je jedinečná pre KORG.


Vylepšená konektivita
MIDI pripojenie sa teraz môže vykonávať aj cez porty USB HOST (okrem portov USB DEVICE a MIDI). To umožňuje jednoduché pripojenie riadiacich jednotiek, ako sú digitálne klavíry (napr. Naše HAVIAN 30) alebo série KORG nano a micro, bez potreby špeciálnych adaptérovCreated 2008-2024
www.korgpa.sk
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah