Korg Pa900 - korgpa.sk 2024

Site language
Jazyk stránky
Prejsť na obsah

Korg Pa900


Korg Pa900
Korg Pa900 - informácie

Professional Arranger
Vypočujte si a uveríte
Korg debutuje nový High Performance Arranger v úspešnom Pa-Series, Pa900. Pa900 má veľa nových zvukov (Defined Nuance Control predstavovať pre väčší realizmus), ktorý Vás ohromí publikum, rovnako ako obrovskú škálu štýlov zahŕňajúce hudobné žánre z celého sveta. Skombinujte to s výkonnými funkciami, intuitívne užívateľské rozhranie a bohaté, silný zvuk a máte Arranger pre najnáročnejšie umelca.

Pa900 zvuk motora používa dvojaký pamäte PCM na best-selling PA600 a rozširuje množstvo užívateľov PCM pamäte na 192 MB. Počet miest užívateľských štýlu tiež rozšírená na maximálne 1200, ktoré sa bude týkať takmer každý štýl si možno predstaviť. Lepšie vstavaný reproduktorový systém produkuje silný, bohatý zvuk, ktorý je umocnený štandardných funkcií, ako je TC Helicon Vocal vyrovnávaním, Dual MP3 prehrávač a rekordér, Dual a crossfade sekvencer. Video výstup je dodávaný ako štandardné funkcie, takže publikum sa môže spievať na obrazovke texty. V Pa900 balení a to všetko v kvalitnom puzdre s bočnými hliníkovými panelmi-striebornom tele poskytnúť prestížny vzhľad na akomkoľvek pódiu!

S viac energie, než kedy predtým, a mnoho skvelých nových funkcií, Pa900 nastavuje nový štandard pre aranžér pracovné stanice. Masívne skok vpred z legendárneho a najpredávanejších Pa800 Korg latku dokonalosti na novú úroveň tým, že ponúka nové realistické zvuky a nové výkonné funkcie, dodávané v tenkom a profesionálne vyzerajúce prevedenie, v nadmorskej ešte prijateľnú cenu.

Pa900
stručne

• Vylepšené RX (Real eXperience) zvukový engine ponúka vylepšenú realitu a nový zvukom
• Masívny interná ROM - plus až 192MB užívateľského PCM dát - poskytuje silný Wave Memory, poskytuje najlepšiu možnú kvalitu zvuku
• Tri priraditeľné spínače, a štvorsmerný joystick zabezpečiť úplnú kontrolu pre zvukové artikulácie úrovniach (DNC - Defined Nuance Control)
• 61 kľúč polo-vyvážená klaviatúra s rýchlosťou a aftertouch
• Tenký a ľahký kompaktný skriňa
• Veľký TouchView ™ 7 "TFT displej
• Ľahké rozloženie a intuitívne grafické rozhranie s novou funkciu vyhľadávania pre rýchle vyhľadanie hudobných zdrojov
• 2-pásmový reproduktorový systém zaisťuje efektné a jasný zvuk
• Lepší štýl a výkon výber, viac ako 400 továrenských štýlov, každý s 4 variáciami a 4 Fill Ins + Prestávka, plus 15 užívateľských bánk pre neobmedzené ukladanie vašich obľúbených mieru alebo užívateľom vytvorené štýly a nastavenie
• Vylepšené Guitar Mode 2 pre ešte realistickejší gitarové časti
• Chord Sequencer funkcia zaznamenáva všetky akordu on-the-fly
• 4 stereo master efekty (125 FX typy) + 2 Globálne efekty (limiter, EQ)
• TC Helicon 3 hlas Vokálna procesor s 4 vyhradenými efekty
• Dvojité MP3/MIDI súborov hráči s funkciou pre nahrávanie, X-fader a Vocal Remover
• Vylepšená kompatibilita s textami v grafickom formáte (+ G) pre MP3
• Vylepšený zvuk pre kompatibilitu GM a GS skladieb
• Plne programovateľná SongBook databáza založená na štýloch, SMF, Karaoke, MP3 s okamžitým stiahnutím akéhokoľvek piesne nastavenia. Užívateľsky definovateľné vlastné zoznamy. Filtrovanie a možnosti objednania.
• Viacjazyčné rozšírenej znakovej sady. Texty možno ukázala v pôvodných jazykoch (s výnimkou orientálnych a arabských jazykov *).
• Nový SoundFont ™ formát Funkcia importu
• Mass Storage s Micro SD
Nový Pa900
Korg je zodpovedný za najúspešnejší a rešpektovanou aranžér klávesnica vôbec. Používajú desiatky tisíc hudobných profesionálov v každej krajine po celom svete, Korg aranžérov ste nadšený publikum a nadšenie hráčov všade s magickou kombinácii bezkonkurenčnou kvalitou zvuku a funkcií. Korg RX (Real eXperience) Technology spája túto skvelú históriu Korg s výkonnými novými technológiami a nápadmi z hudobníkov po celom svete prinášajú nový štandard v aranžmánoch. Výsledkom je hudobný klenot, ktorý balí technologickej mágie v pohode a užívateľsky príjemný dizajn: Korg Pa900.

Dynamická klávesnica
61-kláves ponúka semi-vážený akciu,
vie prirodzene reagovať key-on/key-off rýchlostná citlivosť aftertouch a, a je určený pre hudobníkov všetkých úrovní.

Slim, výkonný a ľahko použiteľný
Pa900 bol navrhnutý s konceptom kombinovanie štíhly tvar s profesionálnym vzhľadom. Ale zatiaľ čo jeho veľkosť sa môže zdať maličký, jeho zvuk je obrovský, a to vďaka sile palubného kvalitného navrhnuté na objednávku zosilnenie systému. K 2x20 Watt zosilňovača riadiť sa 4 reproduktory v bass-reflexu vytvárať bohatý, silný zážitok z počúvania. Hlavný panel bol prepracovaný a optimalizovaný, aby tlačidlá a gombíky sú ergonomicky a intuitívne dobre umiestnené a vhodne doplniť akýkoľvek výkon. Naše grafické užívateľské rozhranie je teraz ešte jednoduchšie čítanie a bolo obnovené podrobnejšie ikon a objektov vďaka novým veľkým TFT Grafické farebnej dotykovej obrazovke displeja. Tak, že hudobníci všetkých úrovní môžu skvelú hudbu, sú k dispozícii dva režimy užívateľského rozhrania: EASY a Expert. Režim jednoduchého snímania zobrazuje len tie najdôležitejšie ovládacie prvky pri zachovaní čisté a jednoduché rozhranie, čo ocenia začiatočníci alebo živom hraní. Samozrejme, že v expertnom režime máte plnú kontrolu úpravy. Ak si nepamätáte, kde bol uložený súbor, skladba alebo štýl, stačí použiť funkciu vyhľadávania, aby Pa900 nájsť pre vás.
Kvalitu zvuku v celej svojej kráse
Na základe sofistikované Korg zvukovým enginom, Pa900 ponúka skutočne vynikajúce nové zvuky. Naša RX (Real eXperience) Technológie a DNC (Defined Nuance Control) systém vylepšiť už tak silný zvuk motora, čo umelec presne a výrazne predstaviť tie najjemnejšie nuansy zvuku a artikulácie. Priraditeľné spínače, ktoré boli pridané na ovládanie joystickom, čo vedie k hlbšej kontrole a bohatého výrazu. Vďaka DNC, môžete reprodukovať jemné artikulácie zvuky, ktoré sú typické pre väčšinu akustických nástrojov, napríklad vrčanie z vášnivo-hral saxofón, prvky nájdené v dychu dychové nástroje ako trumpeta-, klarinet a harmoniku a pridal vlastnosti, ktoré dávajú pridanú autenticity pizzicato a uklonil sa zvuky bohaté sláčikové sekcie. Mnoho náročné profesionálne vzorkovanie s niektorými z najlepších muzikantov v hudobnom priemysle viedli podrobnejšie prírodných zvukov, ako kedykoľvek predtým. Viac ako 1100 zvukov, vrátane nového stereo klavíra (s rezonancie strún a klapky realizmu) a nové elektrické klavíry z uznávaného KORG SV-1 piana, nové dychové nástroje, basy a gitary ohromujúci, a nové digitálne tiahla s únikom a kľúč ON / OFF zvuky poskytujú perfektný zvukový základ pre akékoľvek harmonické a melodické potreby. Viac než 70 bicích sád, dať život do akejkoľvek rytmické textúry a zvuk skutočne autentický vzhľadom k Drum Family jednoduchú editáciu funkcií, čo dáva úplnú kontrolu nad hlasitosti, výšky, EQ, a ďalšie. Až 192MB (PCM Užívateľská pamäť) sú k dispozícii, takže vlastné zvuky ľahko pridať. General MIDI (GM) zvuková banka bola vylepšená pre lepšiu kompatibilitu so súbormi GM. Pa900 môžete tiež načítať / importovať Korg, WAV, AIFF, SoundFont ™ formátov a export do WAV alebo AIFF. Zvuky môžu byť plne upravovať a teraz môže využívať až 24 oscilátorov pre každú poznámku!

Vo veľkom štýle
Pa900 prináša viac ako 400 štýlov, hneď po vybalení z krabice. Každý z nich je plne implementovaný hudobným prostredím venuje vytváraniu konkrétny hudobný štýl. S tak veľa na výber, môže Pa900 poskytujú okamžitý prístup k rozsiahlej a robustný radom hudobných žánrov. Každý štýl má štyri výplne Ins + Zlom vzory, jeden pre každý variant. Pomocou novej funkcie Auto Fill je možné automaticky pripomenúť, ako budete pohybovať medzi štyrmi variáciami. Náš medzinárodný zvuk tím vytvoril mnoho nových štýlov a mnoho z našich cenených a známych štýlov boli vylepšené o nové zvuky a nové miešanie. Pa900 má 1200 miest pre vás, ako ušetriť svoje nové štýly a nastavenia. Niekoľko nových sofistikovaných parametrov, ktoré zaisťujú profesionálne a realistické gitarové skladby, ktoré boli pridané Guitar Mode 2, takže gitarové stopy každého štýlu bohaté a autentické. Nová funkcia nazvaná Chord Sequencer nahráva svoje akordu on-the-fly, takže môžete okamžite cvičiť alebo hrať spolu s vašimi vlastnými akordové sekvencie.

Štúdio
vo kvalitné efekty
Použitie poistného efekty nemožno pridávať iba poľština a triedy pre váš celkový zvuk, môžu tiež vaše hudobné skladby zvuk oveľa zaujímavejšie! Korg je známy pre svoje vynikajúce účinky štúdiovej kvality a Pa900 obsahuje to najlepšie z Korg efekty knižnice. Až 4 digitálne stereo multiefekt procesory môžu byť použité pre každú skladbu. 125 typov efektov sú k dispozícii, beží od štandardných reverbov a meškanie až viac neobvyklých a vintage efektov. Navyše každá stopa má EQ s nízkou, stredné a vysoké kontrol. Vlastné trať EQ možno uložiť vo všeobecných preferencií pre režim Song Play. To vám pomôže prispôsobiť zvuk podľa vlastného vkusu pre každý MIDI súbor hráte. Potrebujete ľahší Bass stopu? Uložiť správne vyrovnanie a Bass zostane svetlo so všetkými následnými piesní. Obmedzovač a záverečný 4 pásmový parametrický EQ bol pridaný do zvukového výstupu na Pa900. Všetko, čo sa dá spracovať týmto výkonným a hudobne rafinované EQ, ľahko prispôsobiť zvuk do vášho hudobného vkusu alebo oprava problematické živé scenár.

TC Helicon Voice Processor ®
Korg dlhodobá spolupráca s svetového lídra v oblasti vokálnej harmónie, TC Helicon ®, pokračuje vo Pa900. S novými funkciami a algoritmy TC Helicon Voice Processor zaisťuje, že vaše vokály majú najvyššiu možnú kvalitu zvuku. Až 3 realistické hlasy sú k dispozícii a môžu byť ovládané pomocou klávesnice alebo MIDI udalostí. Ostatné 4 bloky efektov sú k dispozícii, vrátane Reverb, Delay, EQ a dynamiky. Ak chcete zabezpečiť profesionálny vokálny výkon, 2 gombíky a tri tlačidlá ovládajúce najdôležitejšie hlasové funkcie boli pridané do horného panelu v dosahu.

Prehrávač / Sekvencer
Slávny Korg XDS prelínanie Dual sekvencer prehrávač teraz podporuje "MP3 + G" (tiež známy ako MP3 + Graphics) formát súborov MP3 okrem najpopulárnejších lyrics formátov. Táto nová funkcia umožňuje sprievodné sekvencie hrať s obohateným texty a grafiky, ktoré môžu byť zobrazené súčasne na palubnom displeji TFT a na externom monitore. K dispozícii je tiež funkcia Marker, ktorá umožňuje priame skoky na danej pozícii v skladbe. Dva rôzne súbory MP3 alebo MIDI súbory je možné prehrávať súčasne a obaja MIDI a MP3 súbory môžu byť vykonané, zrýchlil alebo spomalil. Vocal Remover umožňuje vokály musia byť odstránené z MP3 súborov pomocou centrum-kanál storno nástroj. 16 stopý sekvencer umožňuje sofistikované úrovne radenie, ale tiež poskytuje rýchly a jednoduchý pieseň tvorbu pomocou Backing Sequence funkciu. A pretože Pa900 je veľmi šikovný, je možné zaznamenať celý výkon! Môžete spustiť pieseň, hrať na klávesnici, spievať a všetko bude zaznamenaný vo formáte MP3 a uložiť na externé USB zariadenie alebo do vnútornej pamäte. Sofistikovaný Prehľad Viewer je k dispozícii, zobrazí sa hlavná trať (alebo iné stopy) na pieseň ako jasné a prosté tradičné hudobné notáciou s poznámkami, alebo akordov spolu s textami a akordy skratiek. Chord mená môžu tiež byť videný ako v angličtine a taliančine. Pre tých, ktorí učia hudbu, sme tiež pridali možnosť pre zobrazenie poznámok mená vedľa každého listu.

SongBook
Zvlášť vhodné pre živé použitie SongBook je plne programovateľné a ľahko vyhľadávať Hudobné databázy. Každá položka obsahuje všetky nastavenia potrebné pre prehranie určitej skladby. SongBook môže používať štýly, MIDI súbory alebo MP3 a okamžite sa tiež vyvolávajú nastavenia ako názov skladby, žánru, umelca, tempa, objemy, zvuky, tlmené dráhy, FX nastavenie, ľahko upraviť, 4 STS *, TC Helicon ® prednastavených, majster vykonať a viac. Všetko, čo potrebujete hrať svoju pieseň chrbát dokonale je v Songbook užitočné hudobné funkcie, ktorá je charakteristická pre Korg.
* STS - Single Touch Settings sú spomienky, ktoré pripomínajú zvuky pre všetky klávesové stopy (Upper 1, 2, 3 a nižšie).

Pa900 Parametre
Klaviatúra:
61 polovyvážených dynamických kláves
dynamické, podpora after touch
Systém
Operačný systém s možnosťou upgrade
na novšiu verziu
RX (Real eXperience)
DNC (Defined Nuance Control)
Zvukový generátor
KORG EDS (Enhanced Definition Synthesis):
128 hlasov, 128 oscilátorov
Filtre s rezonanciou
a trojpásmový EQ na každú stopu
Efekty
Až 4 Stereo Digital Multi-Effect
125 typov Master efektov + 2 Global efekty
Spracovanie vokálov u TC Helicon ® so 4 efekty:
Harmonizer, Reverb, Delay, plus Compressor a EQ
Zvuky
a bicie sady
Viac ako 1100, vrátane Stereo Piano a vylepšené zvukové kompatibility u GM / GS; viac než 70 bicích sád
Užívateľské zvuky: 512 zvukov, 128 bicích sád
Defined Nuance Control (DNC) technológia
Plná editovatelnost zvukov / bicích sád
PCM RAM pamäť pre užívateľské zvuky: 192 MB
Plná editovatelnost samplov
Kompatibilita:
Load / Import pre Korg, Wav, AIFF a SoundFont ™; Export pre Wav a AIFF; Edit, Time Slice, Compression Tool.
Štýly:
Viac ako 400 prednastavených Štýlov, editovateľné
1200 pozícií pre uloženie Štýlov, Favorite banky
Osem Style stôp, 4 Single Touch nastavenie, 4 Pad a jedno Style nastavenie na každý Štýl
Režim Guitar Track 2, Parallel a Fixed NTT
Style Record s funkciou Step Record, Track a Event Edit
Štýl: 3 Intro, 4 Variation, 4 Fill, Break, 3 Ending, Synchro Start / Stop, Tap Tempo / Reset,
Bass Inversion, Auto Fill, Manual Bass, Memory, Accompaniment Mute, Drum Mapping, Snare & Kick Designation, STS Mode
Chord Sequencer
- sequencer pre akordy
Možnosť nahrávania v reálnom čase
Performance
a STS
320 Realtime Performance lokácií
STS: Memorize Realtime nastavenia stôp, až 4 x 1200 Štýlov, až 4 x SongBook pozícií, "My Setting" funkcie
Song Play
Patentovaný XDS Crossfade Dual Sequencer Player (podpora formátu: MID, KAR, MP3 + lyrics, MP3 + G)
2 prehrávača s vlastným Select, Start / Stop, Home, Rewind a Fast Forward
X-Fader Balance kontrola
Lyrics, Score, a Chord dáta možno zobraziť na displeji alebo externom monitore
Markery
, Jukebox funkcie.
MP3 Player
a MP3 Rekordér
Duálny MP3 Player a MP3 Recorder
Real Time Transpose (+6 / -5 poltónov)
Tempo change (± 30%)
Vocal Remover
Nahrávanie MP3 súborov vrátane Štýlov, SMF, Real Time stop, pádu, Microphone a efektov
Sequencer
Quick Record (Backing Sequence)
Multitrack a Step Record funkcie - plne vybavený sekvencer
16 stôp; až 200,000 záznamov
SMF native format
Song Book
Plne programovateľná hudobné databázy, využívajúce Štýly, SMF, Karaoke, MP3 s automatickou voľbou Style Play a Song Play režimu
Užívateľom definovateľné zoznamy
Nastaviteľná filtrácie
Kompatibilita
"I-Series" modely: Štýly
Pa series: Štýly, Performance, Program / Sound, Song, SongBook, Pad

Pa50, Pa50 SD, Pa80, Pa1X-Pro, Pa2X, Pa500, Pa588, Pa800, Pa600 a Pa3X

Multi Pad
4 Pad s priraditeľnou funkciou + Stop tlačidlo - Pad Record funkcie
Ovládacie prvky
, vstupy a výstupy
Master Volume; Fade In / Out; Keyboard-Acc/Song Balance Volume; Ensemble; Octave Transpose; Master Transpose; Style Change; Quarter Tone a Arabic Scale uložené v rámci Performance / STS; Real-time ovládača: Joystick (pitch + modulation) ; Mic Volume; FX Volume; Mic On / Off; Mic Preset; Harmony On / Off; 3 prepínače s priraditeľnou funkciou; Tempo + / -; Tempo Lock; Dial; Search Function; Shift; Chord Scan; Split; Metronome On / Off ; Sound Select
Damper pedal (možnosť half-pedaling, s DS-1H pedálom)
Assignable pedal / switch
Mic / Line vstup
2 nesymetrické: Left / Mono-Mic, nesymetrický, Gain control
Right / Mono
Výstupy
Audio Out:
Left / Mono, Right / Mono, nesymetrický
Headphone (slúchadlá)
1 (na čelnom paneli)
Video Out:
1 RCA typ
MIDI
In, Out; štandardné Midi konektory
USB na MIDI pomocou USB Device portu
8x užívateľom definovateľný MIDI Setup
USB
USB-MIDI Interface
Typ A: 1 (vpredu)
na USB kľúč
Typ B: 1 (vzadu)
MIDI USB kábel
2.0 Hi Speed
konektivita
Mass Storage / Disk
Micro SD, slot na zadnom paneli
Displej
Color TouchView ™ 7 "TFT displej
Príkon
20 Watt; 100-240v 50/60 Hz
Rozmery
1030,0 x 378,3 x 138,8 mm bez stojanu na noty
Hmotnosť
10,76 kg

Dodávané príslušenstvo
Užívateľský manuál, stojan na noty, Accessory DVD (vr. Video manuálov), napájací kábel

Voliteľné príslušenstvo
Expression / Volume pedál (KORG EXP-2, KORG XVP-10)
Damper Pedal (KORG DS-1H)
Switch Pedal (KORG PS-1, PS-3)


Korg Pa900
operačný systém

verzia: 1.3

10.04.2018

veľkosť: 69 MB

uložiť:
na USBKorg Pa900
operačný systém

verzia: 1.3

veľkosť: 69 MB

uložiť:
do PC


Korg Pa900
RESET nástroja
a
továrenské nastavania od výroby
(resetovanie a formátovanie pamäti nástroja)

verzia: 1.01

veľkosť: 297 MB

uložiť:
do PC


USB + MIDI driver

verzia:1.1.4

veľkosť:2,15 MB

uložiť:

do PC

Korg Pa900 manuál
(v pôvodnom znení v Angl.)

verzia:1.00

veľkosť:23 MB

uložiť:


Korg Pa900
Music instruments - SONAR

verzia:

veľkosť:

uložiť:

do PC


pripravujeme


Created 2008-2024
www.korgpa.sk
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah