Korg Pa700 - korgpa.sk 2024

Site language
Jazyk stránky
Prejsť na obsah

Korg Pa700

KORG Pa700

Vysoko výkonný profesionálny aranžér s 61-klávesovou klaviatúrou s dynamikou zo série Pa, ktorá ponúka množstvo zvukov (s technológiou Defined Nuance Control pre lepší realizmus), ktoré udržia vaše vystúpenia svieže a vzrušujúce, ako aj výrazne rozšírený rozsah štýlov pokrývajúci hudobné žánre z celého sveta.

Je tiež vybavený procesorom KAOSS FX, ktoré umožňuje kreatívne ovládanie vášho vystúpenia. Koncept tejto jednotky kombinuje štíhly profil s profesionálnym vzhľadom. Zatiaľ čo jeho veľkosť sa môže javiť kompaktná, jeho zvuk je obrovský vďaka výkonu vstavaného vysoko kvalitného zákazníckeho zosilňovacieho systému.
Dva 25 W zosilňovače napájajú 2 reproduktory v kryte s basreflexom tak, aby generovali bohatý, plný posluchový zážitok.

Hlavný panel bol optimalizovaný s ohľadom na ergonomické a intuitívne umiestnenie všetkých ovládacích prvkov a zaisťuje hladký a prirodzený pocit z každého hrania.
Veľký, jasný a zreteľný kapacitný TouchView displej nesie redizajnované grafické rozhranie, ktoré je ľahšie čitateľné ako kedykoľvek predtým, a to aj pri najnáročnejších svetelných podmienkach. Aranžér spolieha na pokročilú zvukovú syntézu KORG EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) a prichádza spolu s viac než 1700 zvukmi pripravenými na hranie. Táto realistická kolekcia ponúka obsiahlu zbierku klasických a súčasných klávesových, kapelových a orchestrálnych nástrojov, plus elektronické a akustické nástroje - pre všetky štýly od techna po folk. Zahrnuté sú dve nové viacvrstvové stereo grand piána (s rezonanciou pedála a tela), plus elektrické piana z uznávaného stage piana KORG SV-1. Digitálny organ má zvuky stlačenej/pustenej klávesy, preznievanie a emuláciu Rotary Speaker.
K tomu je aranžér vybavený aj dychovými nástrojmi, sláčikmi, basami - a tiež akustickými a elektrickými gitarami. K dispozícii je až 256 MB komprimovanej PCM užívateľskej pamäte, takže môžete ľahko pridať vlastné zvuky.

Zvuková banka General MIDI (GM) bola vylepšená pre lepšiu kompatibilitu s GM súbormi. Aranžér ďalej ponúka viac ako 370 štýlov hneď po vybalení z krabice, každý z nich plne vybavený hudobným prostredím uspôsobeným na vytvorenie konkrétneho hudobného štýlu, a tiež poskytuje to najlepšie z efektovej knižnice KORGu - dostupných je 148 typov efektov ako sú reverb, delay, simulácie vintage stomp boxov, zosilňovačov, reproboxov a ďalšie.

Zabudovaná programovateľná hudobná databáza SongBook s ľahkým vyhľadávaním je obzvlášť užitočná pri živom hraní. Každá položka obsahuje všetky nastavenia potrebné na hranie konkrétnej skladby. SongBook môže používať štýly, MIDI súbory alebo MP3, a okamžite vyvolať nastavenia ako názov skladby, žáner, umelec, tempo, hlasitosti, zvuky, zamutované stopy, nastavenia efektov, easy edit, 4 Keyboard Sety, hlavnú transpozíciu a ďalšie.
SongBook má tiež vynovenú funkciu Set List s pohodlným priradením panelovým tlačidlám pre rýchle vyvolanie.
MIDI pripojenie aranžéra je možné aj cez USB HOST porty (navyše k USB DEVICE a MIDI portom), čo umožňuje ľahké pripojenie kontrolérov ako digitálne pianá (napríklad náš HAVIAN 30), alebo série KORG nano a micro, ktoré nepotrebujú špeciálne adaptéry.

Rozmery: 1030 x 378.3 x 132 mm. Hmotnosť: 9,9 kg.
Nový KORG Pa700
KORG je zodpovedný za najúspešnejšie a rešpektované aranžérske klávesnice na svete. Používaný nespočetnými profesionálnymi hudobníkmi v každej krajine po celom svete, aranžéri KORG majú nadšenými publikami a radostnými hráčmi všade s magickou kombináciou bezkonkurenčnej kvality zvuku a funkcií. Technológia KORG spája túto skvelú históriu KORG so silnými novými schopnosťami a nápadmi od hudobníkov na celom svete, aby priniesla nový štandard v aranžéroch. Výsledkom je hudobná elektráreň, ktorá balí technologickú mágiu do pohody a užívateľsky príjemného dizajnu: KORG Pa700.


Pa700 je koncept, ktorý kombinuje tenký profil s profesionálnym vizuálnym motívom. Zosilňovače 2x25 Watt poháňajú 2 reproduktory v bass-reflexnom kryte, čím vytvárajú bohaté, plnohodnotné zážitky z počúvania. Hlavný panel bol optimalizovaný, aby sa zabezpečilo, že všetky ovládacie prvky sú ergonomicky umiestnené a intuitívne umiestnené, aby sa každý výkon cítil hladký a prirodzený. Nový, kapacitný displej TouchView je veľký, jasný a odvážny. Obsahuje prepracované grafické rozhranie, ktoré je ľahšie čítať, dokonca aj v tých najnáročnejších prostrediach osvetlenia.

Kvalita zvuku je najlepšia
Pa700 sa opiera o pokročilý zvukový motor EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) od KORG a je dodávaný s viac ako 1700 hotových zvukov. Táto realistická zbierka ponúka obrovské zhromaždenie klasických a súčasných klávesníc, kapelových a orchestrálnych nástrojov a elektronických a akustických nástrojov - od techno až po folk. Zahrnuté sú dva nové viacvrstvové klavírne klavírne stereo (s klapkou a rezonanciou tela) a elektrické klavíry z uznávaného klavíra KORG SV-1 Stage Piano.

Digitálny organ obsahuje hlavné zapínanie / vypínanie zvuku, únik a emuláciu Rotary Speaker. Okrem toho je Pa700 vybavený novými nástrojmi, strunami, basmi - dokonca aj akustickými a elektrickými gitarami. Zvuky boli starostlivo zachytené pomocou najmodernejších metód, ktoré umožňujú presné reprodukovanie najlepších detailov.


Až 256 MB (komprimovaná PCM užívateľská pamäť) sú k dispozícii, takže vlastné zvuky môžu byť pridané ľahko. Generická zvuková banka MIDI (GM) bola vylepšená pre lepšiu kompatibilitu s GM súbormi. Pa700 môže tiež načítať / importovať formáty KORG, WAV, AIFF, SoundFont ™ a exportovať do formátu WAV alebo AIFF. Zvuky môžu byť úplne upravené a teraz môžu používať až 24 oscilátorov pre každú banku!


Robte to so štýlom
Pa700 prináša viac ako 370 štýlov, priamo z krabice. Každý z nich je plne realizovaným hudobným prostredím, ktoré sa venuje vytváraniu konkrétneho hudobného štýlu. S toľkými vybermi, Pa700 môže poskytnúť okamžitý prístup k obrovskému a robustnému rozsahu hudobných žánrov. Každý štýl obsahuje 4 výplňové vzory + roztržky, jeden pre každú variáciu. Pomocou novej funkcie automatického vypĺňania sa môžu automaticky prepínať pri pohybe medzi štyrmi variáciami. Pa700 má 1 152 miest, kde môžete uložiť nové štýly a nastavenia.
Okrem toho je možné každý štýl vylepšiť použitím štyroch podložiek. Každá podložka môže obsahovať jednorazový alebo opakujúci sa riff, perkusnú časť, zvuk prízvuku alebo dokonca zvukový efekt.

Najnovšie štýly - hneď!
Vďaka novému vstavanému konvertoru MIDI File to Style môžete rýchlo a ľahko mať na palube štýly najnovších skladieb! Stačí získať nový štandardný MIDI súbor, načítať ho do Pa700 a zabudovaný prevodník ho ľahko a rýchlo zmení na úplný štýl KORG a súčasne vytvorí sekvenciu chordov z akordov piesne.


Efekty kvality štúdia
KORG je známy pre efekt štúdiovej kvality a Pa700 obsahuje to najlepšie z knižnice KORG. 2 Vkladanie a 2 hlavné efekty môžu byť použité pre doprovodné stopy, zatiaľ čo 1 Vložiť a 2 Master efekty môžu byť použité pre real-time stopy klávesnice. K dispozícii sú 148 druhov efektov, vrátane reverbov, oneskorení, simulácií starých stomp boxov, simulátorov ampérov a kabinetov a ďalších.

Prirodzene spievajte
Pripojte dynamický mikrofón a nastavte parametre, ako je EQ, kompresor, brána, reverb a oneskorenie, aby ste dosiahli hladký zvuk a štúdio. Vokal Remover dokonca vám umožní odstrániť hlas z MP3 piesní, aby ste mohli spolu s nimi spievať.

Upravte čistý zvuk gitary
Guitar FX vám umožňujú pridať pedálové a štúdiové efekty na gitaru pripojenú na špeciálny gitarový vstup na zadnej strane prístroja. Vybrali sme si niektoré z najlepších gitarových efektov z kolekcie KORG, aby sme pridali zvuk celokovových zosilňovačov, realistické skreslenie, chorus alebo oneskorenie pedálov a najvyššiu kvalitu štúdiových reverbov.


Prehrávač / Sequencer
Prehrávač podporuje MP3 + G (tiež známy ako MP3 + Grafika) pre MP3 súbory okrem najpopulárnejších formátov textov. Táto nová funkcia umožňuje sledovanie sekvencií pre prehrávanie s obohatenými textami a grafikou, ktoré sa môžu zobrazovať súčasne na palubnom TFT displeji a na externom monitore.

A pretože Pa700 je veľmi šikovný, môže zaznamenať celý výkon! Môžete spustiť skladbu, prehrávať klávesnicu, spievať a všetko bude nahraté vo formáte MP3 a uložené na externom zariadení USB alebo vo vnútornej pamäti.

SongBook
Obzvlášť užitočná pre živé použitie, SongBook je plne programovateľná a ľahko vyhľadateľná hudobná databáza.
SongBook môže používať štýly, MIDI súbory alebo MP3 a okamžite vyvolávať nastavenia, ako je názov skladby, žáner, interpret, tempo, zvuk, zvuk, tlmené stopy, nastavenie FX, jednoduchá editácia, 4 klávesové sady, predvoľby TC Helicon®, viac. Funkcia SongBook obsahuje aj aktualizovanú funkciu zoznamu nastavení, s pohodlným spojením tlačidla na paneli pre rýchle vyvolanie, aby uľahčila život počas živých koncertov.

Pomocou programu SongBook Editor môžete ľahko prezerať, vytvárať a upravovať položky SongBook zo série KORG Pa-Series a zoznamy nastavení pomocou počítača so systémom Windows. Môžete tiež synchronizovať s tabletami iOS a Android, aby ste sa stali vašim praktickým čítačom externých digitálnych hudobných hárkov (softvér tretej strany je potrebný).

Vylepšená konektivita
MIDI pripojenie sa teraz môže vykonávať aj cez porty USB HOST (okrem portov USB DEVICE a MIDI). To umožňuje jednoduché pripojenie riadiacich jednotiek, ako sú digitálne klavíry (napr. Naše HAVIAN 30) alebo série KORG nano a micro, bez potreby špeciálnych adaptérov
Created 2008-2024
www.korgpa.sk
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah