KORG Havian 30 Digital Ensemble Piano - korgpa.sk 2024

Site language
Jazyk stránky
Prejsť na obsah

KORG Havian 30 Digital Ensemble Piano

Korg HAVIAN 30: 
Digitálne piáno s 88 vyváženými, dynamickými klávesami so simuláciou kladivkovej mechaniky. Disponuje zosilňovačom s výkonom 2 x 25W a dvoma 100 mm Double Cone reproduktormi v Bass Reflex boxe. Havian 30 ponúka viac ako 950 zvukov, vrátane zvukov Stereo Grand piana, Stereo Upright a 64 bicích sád s možnosťou editácie. Nahrávanie skladieb vo MP3 formáte, 5" farebný display, MIDI-USB. Súčasťou balenia je aj notový stojan, DVD, napájací adaptér a pedál DS-2H. Dodáva sa bez klávesového stojanu. Rozmery 1312 x 389 x 146 mm, hmotnosť 15 kg. Farebné prevedenie čierne s drevenou dekoráciou. 

Umenie spojené s objavovaním - krásny a výkonný nástroj pre váš domov.
HAVIAN 30 ponúka zvuk klasického krídla, vedľa toho však tiež aj rôzne elektrické piána a kolekciu zvukov ďalších hudobných nástrojov - to všetko v kompaktnom a štýlovom balení. Prioritou pri jeho navrhovaní bola predovšetkým jednoduchosť používania, ktorá však nemá vplyv na nekompromisnú kvalitu zvukov a výkon nástroja. Vysoko kvalitná klaviatúra so simuláciou kladivkovej mechaniky garantuje rovnaký herný pocit ako pri hre na skutočné koncertné krídlo. Do detailov doladené akustické piano ocenia aj tí najnáročnejší hráči, zvuky doprovodov boli potom prevzaté z oceňovanej PA série arranger keyboardov KORG. Pokiaľ k nástroju navyše doplníte aj štýlový klávesový stojan s praktickým závesom na slúchadlá a prípravou na damper pedál, stane sa HAVIAN 30 neodmysliteľnou súčasťou vášho domova.

Hlavné vlastnosti:

Grand a Upright piána so simuláciou rezonancie strún (String Resonance), vrátane Classical/Pop/Jazz/Rock verzií, Harpsichord, Tine & Reed Electric Pianos, Clavo a Organ: kompletná knižnica zvukov klávesov.
Skvelá kladivková klaviatúra, výkonné ozvučenie, profesionálne doprovody a sekcie prehrávače, metronóm, notový zápis, texty a markery: riešenie "všetko v jednom" ako pre začiatočníkov, tak pre skúsených hráčov.
Kompaktné a ľahké. Elegantné digitálne piano pre domáce používanie, navyše s možnosťou doplniť o praktický stojan s prípravou na damper pedál a závesom na slúchadlá.
Jednoduché a prehľadné ovládanie prostredníctvom 5" TFT farebného TouchView displeja a intuitívne usporiadaného panelu ovládacích prvkov.
Sekcia automatických doprovodov s knižnicou štýlov všetkých hudobných žánrov, vrátane funkcie Chord Sequencer a plnou možnosťou editácie.
MIDI/MP3 prehrávanie a nahrávanie.
Limiter a 4-pásmový parametrický EQ.
Výkonný 25W stereo reproduktorový systém.

Hranie ako na skutočný klavír

Toto digitálne piano je navrhnuté tak, aby hra na neho bola plne porovnateľná s tradičnými klavírmi. K tomu prispieva aj vysoko kvalitná, vyvážená klaviatúra so simuláciou kladivkovej mechaniky. Zvuk koncertného krídla, nasamplováný v rôznych vrstvách, potom znie v každej polohe úplne autenticky a prirodzene, jemné zvukové nuansy možno navyše doladiť pomocou pedálu. Zahráte si teda skutočne úplne rovnako ako na klasický klavír - a to či už budete hrať pomalé balady, alebo naopak rýchle, dynamické skladby so zvučnými akordami.

Viac než len klavír

Aby si hráč mohol vyskúšať aj zvuk iných klávesových nástrojov, pridali sme rozsiahlu kolekciu rôznych elektrických pián. Pre niektoré historické skladby je možné navyše využiť realisticky spracovaný zvuk čembala, pri ktorom je možné navyše zvoliť niektorú z viacerých možných variantov. Prehrať si tak môžete bez ťažkostí skladby z najrôznejších období a hudobných žánrov, od ragtime, R&B, klasického rocku až po moderný jazz alebo najnovšie klávesové hity.

Prirodzené počúvanie
Efektové procesory štúdiovej kvality generujú zvuk na špičkovej, profesionálnej úrovni. To spoznáte hneď pri prvom počúvaní, či už v slúchadlách alebo cez vstavané reproduktory!

Kapela, s ktorou môžete začať hneď hrať
Popri vlastných, veľmi realistických zvukov, sú k dispozícii aj prednastavené doprovody (Style), pokrývajúce všetky možné hudobné žánre. Môžete si ich samozrejme podľa chuti upravovať, alebo vytvoriť úplne od začiatku.
Doprovody sa skladajú z piatich častí, reagujúcich na zadaný akord, a to od najjednoduchšej harmónie až po komplexné frázy, zodpovedajúcej úrovni skúseného jazzového hráča. Všetky tieto štýly sú pritom úplne prirodzené a expresívne, takže budete mať pocit, ako keď hráte so skutočnou kapelou.

Prehrávanie a skladanie skladieb
Prehrávať možno skladby vo formáte MIDI a MP3. Na displeji možno pritom zobraziť príslušné texty piesní a ich akordy, MIDI skladby možno navyše skonvertovať do čitateľného notového zápisu. Pomocou značiek (markerov) možno vyznačiť oblasť, ktorá sa bude prehrávať opakovane, čo sa hodí najmä pri precvičovaní obtiažnejších pasáží.

MIDI skladby možno nahrávať pomocou plne vybaveného sekvenceru, prípadne možno nahrať živé vystúpenie s využitím Štýlov. Všetko, čo hráte, možno navyše jednoducho nahrávať a uložiť aj vo formáte MP3, tieto nahrávky si potom môžete kdekoľvek tiež prehrať.

Kompaktný, ľahký a elegantný
HAVIAN 30 sa vyznačuje malými rozmermi a nízkou hmotnosťou. Ak ho doplníte o (zvlášť predávaný) klávesový stojan s prípravou na damper pedál (tento už súčasťou balenia) a praktickým úchytom na slúchadlá, stane sa tiež po vizuálnej stránke neoddeliteľnou súčasťou vašej obývačky.
HAVIAN 30 využijú na cvičenie hráči akejkoľvek pokročilosti, ktorí pri tom ocenia najmä programovateľný metronóm alebo špeciálne Piano Štýly, vďaka ktorým bude každé cvičenie oveľa komfortnejšie a zábavnejšie.

Jednoduché používanie, ako u tradičného klavíra
Ovládanie u HAVIAN 30 je veľmi jednoduché, a to hlavne vďaka dotykovému TouchView displeju a intuitívnemu rozmiestnenie ďalších riadiacich prvkov.

Hudobné databázy - Songbook
Aby bolo možné prehľadne používať tú neskutočne širokú paletu vstavaných štýlov a skladieb, ponúka k tomu HAVIAN 30 komplexnú hudobnú databázu, vyznačujúci sa veľmi jednoduchým a intuitívnym ovládaním - Songbook. V rámci SongBook sa potom dá rýchlo orientovať a vyhľadávať potrebné skladby či nastavenie podľa názvu, žánrov, označenie umelca alebo tempa.
Songbook možete navyše tiež editovať na vašom PC, a to pomocou editačného softvéru, ktorý možno úplne zadarmo stiahnuť z www.korg.com. Funkciu možno tiež synchronizovať s iPadom a väčšinou tabletov so systémom Android.
*Pre použitie s iPadom je ďalej potrebný "Camera Connection Kit".

Otvorený systém, pripravený na budúcnosť

Cez USB porty možno pripojiť externé úložné zariadenia alebo počítač, smartphone alebo tablet, bez toho aby ste k prepojeniu potrebovali špeciálne MIDI rozhranie. Podpora štandardných MIDI a MP3 formátov pritom potom ešte viac rozširuje možnosti pri výmene a používaní dátových súborov.

HAVIAN 30 špecifikácia
Klaviatúra:
88 vyvážených, dynamických klávesov so simuláciou kladivkové mechaniky
Zvuky:
Factory: viac ako 950 zvukov vrátane Stereo Grand Piano a Stereo Upright (oboje vrátane rezonancie strún) a GM 2 Sounds, 64 bicích sád (Drum Kit) User: 256 zvukov, 128 bicích sád (Drum Kit) plná možnosť editácie zvukov a bicích sád
Zvukový generátor:
128 hlasov - Filtre s Resonance - RX (Real Experience) technológie
Efekty & EQ:
4 Stereo Master Effects bloky 125 typov efektov Trojpásmový EQ pre každú stopu Final efekty: Limiter a 4-pásmový parametrický ekvalizér
Ovládače:
Mini-Joystick
Auto doprovody:
Factory: 420 prednastavených Štýlov, voľne konfigurovateľné
Štýly:
User: až 1,040 pozícií vrátane Favorite/User bánk
Štruktúra Štýlu:
Osem stôp, 4 Single Touch nastavenia, jedno Style nastavenie pre každý Štýl
Prvky Štýlu:
3 Intro, 4 Variation, 4 Fill, Break, 3 Ending, Autofill, Synchro Start/Stop, Tap Tempo, Manual Bass, Bass Inversion, Memory, Accompaniment Mute, Kick & Snare Designation Chord Sequencer
Ďalšie:
Guitar Mode 2, Parallel a Fixed NTT, Style Record so Step Record, Track a Event Edit funkcie
Performance/STS:
240 Realtime Performance pozícií, Grand Piano špeciálna Performance STS: zvukové sety spojené so Štýlmi až 4 STS x Style, až 4 STS x SongBook pozíciu
Keyboard Track:
štyri Keyboard tracky (Upper 1, 2, 3, Lower)
Song Play:
Prehrávač s možnosťou Select, Start/Stop, Home, Rewind a Fast Forward Jukebox funkcie - kompatibilný so SMF (format 0 a 1) a MP3 - Lyrics (texty - kompatibilný s CDG), notový zápis Score - Markery - MP3 Transpose (+6 / -5 poltónov) - MP3 Tempo Change čiže zmena tempa (+/- 30%)
MP3 Recorder:
Nahrávanie MP3 súborov vrátane Štýlov, SMF, Keyboard Track a efektov
Sekvencer:
Quick Record (Backing Sequence), multitrack a Step Record funkcie plne vybavený sekvencer - 16 stôp - až 100.000 pozícií - SMF format
Song Book:
plne programovateľná hudobná databáza, využívajúca Štýly, SMF, Karaoke, MP3 s automatickým výberom režimov Style Play a Song Play - užívateľom definovateľný zoznam - možnosť filtrovania.
Search (vyhľadávanie):
Style, Song, Performance, Songbook, Sound a Lyrics TXT
Kompatibilita:
"I-Series": Style "Pa series": Style, Performance, Sound, Song, SongBook
Všeobecné ovládacie prvky:
Master Volume, Keyboard-Acc / Seq Balance Volume, Ensemble, Octave Transpose, Master Transpose, Tempo Lock, Quarter Tone Arabic Scale, User Scale uložená v rámci Performance / STS, Search, Lyrics, Score, Marker, Dial, Tempo, Metronome, split
Displej:
5" TFT Color Graphical TouchView ™
Konektory:
Control vstup: priraditeľný Pedal/Footswitch (dodávané vrátane DS-2H pedálu s podporou pre half-pedaling) Headphones/Audio Out: nevyvážený Stereo Jack MIDI: USB to Midi pomocou USB Device port - 8 užívateľom definovateľných MIDI Preset
USB:
USB-MIDI Interface - 2.0 Hi Speed ​​konektivita To Device: 1 (Rear) - To Host: 1 (Rear)
Externé úložné médium:
USB
Zosilňovač, ozvučenie:
zosilňovač: 25W x 2 
reproduktory: 100 mm x 2 Double Cone reproduktory v Bass Reflex Boxu
Napájanie:
Napájanie: sieťové 100-240 V Príkon: 26 Wattov
Rozmery:
1,312 mm x 389 mm x 146 mm (bez notového stojančeka)
Hmotnosť:
15.1 kg
Dodávané príslušenstvo:
notový stojan, DVD (vrátane video manuálu), napájací adaptér s káblom, pedál DS-2H Damper Pedal
Voliteľné príslušenstvo:
ST-H30-BK klávesový stojan s prípravou pre damper pedal DS-1H Damper Pedal (podpora half-pedaling) EXP-2, XVP10 Volume / Expression Pedal
PS-1, PS-3 Pedal Switch  


Korg Havian 30
operačný systém

verzia: 1.10

veľkosť: 102 MB

uložiť:
na USB


pripravujeme


Korg Havian 30
operačný systém

verzia: 1.10

veľkosť: 62,6 MB

uložiť:
do PC


Korg Havian 30
RESET nástroja a
továrenské nastavania od výroby
(resetovanie a formátovanie pamäti nástroja)

verzia: 1.10

veľkosť: 297 MB

uložiť:
do PC


USB + MIDI driver

verzia:1.1.4

veľkosť:2,15 MB

uložiť:

do PC

Korg Havian 30 manuál
(v pôvodnom znení v Angl.)

verzia:1.10

veľkosť:15 MB

uložiť:


Korg Havian 30
Music instruments - SONAR

verzia:

veľkosť:

uložiť:

do PC


pripravujeme


Created 2008-2024
www.korgpa.sk
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah